Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

YouTube Advertising

#1 RANKED

YOUTUBE REKLAM AJANSI

YouTube günde 30 milyon kullanıcıya ulaşıyor. Doğru planla satışlarınızı tavan yapın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  YouTube Reklamları Sayesinde Alakalı Potansiyel Müşteriler Elde Edin.

  Doğru YouTube stratejisiyle daha yüksek bir oranda dönüştürün.

  Google’ın YouTube platformu, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için en büyük çevrimiçi video platformu haline geldi. YouTube, yenilikçi ve etkili yollarla pazarlama ve reklamcılık açısından benzersiz bir fırsat sunuyor. Markanızın platformda bulunan büyüyen kitlelerden yararlanmasına yardımcı olmak için özel pazarlama ve reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Ekibimiz, popüler videolara birden çok biçimde reklam eklemek için yeni fırsatları tespit ederken, aynı zamanda video içeriğinin kendisinde daha markalı bir deneyim elde etmek için popüler kanallara ulaşır.

  ESNEK REKLAM

  ÖZEL REKLAM TAKVİMİ

  Markanızın olumlu etkisini ifade eden benzersiz içerikler oluşturarak organik büyüme yoluyla kitlenizi oluşturun. Olumlu bir mesajla uygun maliyetli videolar oluşturmak için video üreticileriyle birlikte çalışıyoruz. Videolar, daha sonra içerikle etkileşime geçecek olan izleyicilerinize doğal olarak gösterilecek.

  Özel Bir YouTube Reklam Kampanyası ile İstikrarlı Büyüme Elde Edin.

  YouTube, en büyük çevrimiçi kitlelerden birine sahiptir. Markanızın bağlantı kurdukları marka olduğundan emin olun.

  Keşif

  Kanalınızda yayınlanan düzenli içeriklerle organik büyüme sağlamaya çalışıyoruz.

  İzleyici Araştırması

  Kullanıcılarınızla etkileşim yaratmak, kitlenizin markanıza olumlu pekiştirme ile bağlı kalmasını sağlar.

  Kanal Araştırması

  Ücretli fırsatlar, videodan önce veya videodan sonra gösterilen reklamlar ve ilgili videolardaki öncelikli yerleşimler şeklinde değerlendirilir ve takip edilir.

  Ad Optimizasyonu

  Mesajınız, potansiyel müşteri oluşturma ve onları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı sağlamak için hedeflediğiniz kitleye göre seçilir.

  Etkileyici Sosyal Yardım

  Markanızı övmek ve benzersiz ve ilgi çekici içerik üzerinde sizinle birlikte çalışmak için platformdaki önemli etkileyicilere ulaşıyoruz.

  Raporlama

  Özel raporunuz, YouTube’da nerede olmanız gerektiğini ve nihai hedefinize doğru ilerlemenizi gösterir.

  YouTube Trafiği ve Potansiyel Müşteri Oluşturma

  Trafiği% 350'ye kadar artırın ve daha da fazla önderlik edin.

  YouTube’da yaydığınız her mesaj, demografiye, mesajın iletildiği yere ve o kitleyle hedefinizin ne olduğuna bağlı olarak hedef kitleye hitap etmek için karmaşık bir şekilde hazırlanmıştır. İşletmeniz için en önemli kitlelere hitap etmek için özel olarak seçilmiş içerikler oluşturuyoruz. Ayrıca, şu anda neyin işe yaradığını ve en yüksek dönüşüm oranına sahip en büyük kitleye ulaşmak için hangi mesajların daha da hassaslaştırılması gerektiğini anlamak için bireysel mesajları ve kampanyaları da izliyoruz.

  DOĞRU KİTLEYE ULAŞIN

  KULLANICI SEGMENTASYONU

  Ekibimiz, ister doğrudan diğer videolarda gösterilen reklamlar, ister alakalı içerik olarak göze çarpan yerleşim veya işletmenizin hedeflediği kitlelerle doğrudan bağlantısı olan kanallar tarafından oluşturulan orijinal içeriğin sponsoru olsun, YouTube platformunda ücretli reklamcılık konusunda çok bilgilidir.

  YouTube Influencer Sosyal Yardımları

  Son derece etkili içerik etkileyicler aracılığıyla dönüştürün.

  YouTube etkileyicileri, YouTube platformunun uzun vadeli büyümesinin büyük bir parçasıdır. Hedef kitlenizle bağlantı kurma olasılığı en yüksek olan ana etkileyicileri hedefliyor ve markanıza olumlu yansıyacak ilgi çekici içerikler oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Videolara sponsor olmaya, örnekler göndermeye ve hatta markanızı ön plana çıkaran projeleri finanse etmeye yardımcı oluyoruz. Etkili kanallardan ortak çalışmalar ve sponsorlu içerik, yalnızca çekirdek kitlenizin marka bilinirliğini artırmak için değil, aynı zamanda satışlarınızı ve dönüşümlerinizi de artırmak için kanıtlanmış yöntemlerdir.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara,Aile Hekimi

  Kitlenize YouTube etkileyicileri ve içeriği ile ulaşın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)