Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Yerel SEO

TOP-RANKED BİR

LOCAL (YEREL) SEO FİRMASINA GÜVENİN

Uzmanlarımız yerel SEO hizmetlerinde, müşterileri doğrudan ayağınıza getirebilme hususunda öne çıkmaktalar.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Yerel firma ve franchise lara odaklandık.

  Yerel SEO hizmetlerinin işletmelere kattıkları değeri ispatladık.

  Herhangi bir yerel SEO projesine başlamadan önce müşterimizin, yerel SEO’nun değerini, yerel işletme ya da franchise’ların çevrimiçi varlıklarını ve kendi performanslarını geliştirebilecekleri alanları anlamalarını derinlemesine bir analiz ile sağlarız. Bu işlem sırasında, işletmenin yerel pazarlardaki arama görünürlüğünü geliştirmeye yönelik planlanacak ve uygulanacak kampanyanın anahtar yönlerini tanımlarız. Bu tanımlama işlemi, yerel SEO’nun başarısını sağlayacak en doğru stratejinin belirlenmesini garantiler.

  YEREL ARANMALARDA OPTİMİZASYON İLE

  YEREL OLARAK BULUNUN.

  Her gün daha çok müşteri istediği herhangi bir ürün ya da hizmete ulaşmak için arama motorlarına yöneliyor. Sizi onlarla buluşturmayı garantiliyoruz. Hedef kitlenizin nasıl arama yaptığını analiz ediyor ve sektörde arama yaptıklarında sizi bulabilecekleri derinlemesine bir hareket planı inşa ediyoruz.

  Sektörünüze yönelik inşa edilen Yerel SEO servisleri.

  Kampanyalarımız sizinle ivedilikle etkileşime geçecek yerel müşterilere odaklanmaktadır.

  Site İçi Optimizasyon

  En iyi Yerel SEO uygulamalarına sonucundaki davranış değişikliklerine yönelik, web sitenizin, titiz bir linkleme profili ve içerik stratejisi analizini yapıyoruz.

  Site Dışı Optimizasyon

  Yüksek kaliteli gelen link ve çevrim içi etkileşim oluşturabilecek site dışı fırsatları arıyoruz. Böylece, arama motorlarına sizi öne çıkarmaları için bir neden sunuyoruz. 

  Anahtar Kelime Stratejisi

  Anahtar kelime stratejisi SEO kampanyanızın bel kemiğidir. Yerel sonuçlar ve rehberlere yönelik doğru anahtar kelimeler hedeflemenizi sağlıyoruz.

  Directory Listelemesi

  İşletmeniz, populer directory’ler için optimize edilen, daha fazla trafik amaçlı ve yerel SEO performansınızı iyileştirecek bir listede listelenir.

  Online Görüşler

  Size müşterilerinizle etkileşiminiz sonrası müşterilerinizi, sizin hakkınızada iyi yorumlar ve geri beslemeler yazmak zorunda bırakma hususunda yardım ediyoruz.

  Rekabetçi Analiz

  Rakipleriniz sizin en büyük varlığınız olabilir. Daha iyi fare tuzağını inşa edebilecek rekabete yönelik analiz uyguluyoruz.

  Google Maps Optimizasyonu

  Çoktan yola çıkmış bir hedef kitlesine ulaşın.

  Google Maps, bir rota planlamanın de facto standardıdır. Birçok gezgin ve yerel müşteri etraflarındaki mal ve hizmetler için online servislere güveniyor. Size işletmenizin bu gezgin ve müşteriler tarafından görülebilmesini garanti ediyoruz. Ayrıca ürün veya servis sağladığınız işletmenizin ön planda olmasını sağlıyoruz. Bu sayede insanlar rotalarını çiziyor, işletmenizi yol üstünde görüyor ve uğruyorlar. Ayrıca rakip harita uygulamaları MapQuest ve Bing üzerinde de görünmenizi garanti ediyoruz.

  YEREL LANDING PAGE'LER (VARIŞ SAYFASI)

  DAHA FAZLA İŞ DEMEKTİR.

  İşletmenizin başarısı adına en iyi şansları sunmak için, yerel hedef kitlenizdeki her bir ferde en doğru web yolculuğunu sunuyoruz. Müşterilerinizin yerel pazar ihtiyaçlarına yönelik bir landing page inşa ederek; onların en doğru irtibat bilgisine sahip olmalarını ve satış ekibinize erişilebilirliği garanti ediyoruz.

  Yerel Başarıları İzleyin

  Tüm yerel marketlerdeki başarıları takip ediyoruz.

  Yerel SEO başarısı işletmenizin hedeflediği sektör çeşidi ve ulaşmak istediğiniz kitleye göre değişkenlik arz edebilir. Kampanyanızın tüm bölümlerini, en küçük seviyedeki bir performans beklentisinin bile etkilerini gösterecek şekilde, size fikir vermesi amacıyla, farklı şekillerde ölçüyoruz. Ayrıca size potansiyelinizi gösteriyoruz. Sizin işletmenizi nereye getirdiğinizi, hangi işlemlerin en güzel sonuçları sağladığını ve yerel SEO performansınızı geliştirmek için neler yaptığımızı anlamanızı sağlıyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DATco ile yerel arama sonuçlarınızı uçurun.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)