Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

WooCommerce Development

ÖDÜL KAZANAN

WOOCOMMERCE GELİŞTİRME

WooCommerce mağazanızı diğerlerinden ayırmak ister misiniz? Sizin için özelleştirelim.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  WooCommerce ile daha fazla iş yapın

  Satış gelirinizi% 98 artırın.

  Özel çevrimiçi mağazanızı oluşturun. WooCommerce e-ticaret platformu aracılığıyla özel mağazalar oluşturma konusunda altı yıldan fazla deneyime sahibiz. Ekibimiz, müşterilerinize doğru deneyimi sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz özel özellikleri ve işlevleri oluşturabilir. Benzersiz ihtiyaçlarınız için özel bir arayüz veya alıcıların sunduğunuz ürünlere göz atması ve filtrelemesi için yeni yollar oluşturabilir ve hatta daha karmaşık filtreleme seçenekleriyle mevcut özellikleri genişletebiliriz. Müşterileriniz için mükemmel bir alışveriş deneyimi yaratacağız.

  PSD DÖNÜŞÜMÜ

  WOOCOMMERCE'İ GÜZEL YAPIN

  Hayalinizdeki tasarımı alıp gerçeğe dönüştürebiliriz. Özel PSD tasarımınızı WordPress ve WooCommerce’e aktararak tasarımcınızın yarattığı deneyimi hayata geçiriyoruz. Çevik tasarım ve geliştirme sürecimiz, garantili tarayıcı uyumluluğu ile hızlı bir dönüşüm sağlar.

  Güzel WooCommerce mağazaları tutkulu alıcıları cezbeder.

  Dönüşüm sağlayan WooCommerce mağazaları oluşturuyoruz. Çekici bir web sitesiyle daha fazla iş yapın ve çevrimiçi satışlarda önemli bir artış elde edin.

  İhtiyaç Analizi

  Mükemmel tasarımınızı doğrudan WooCommerce çevrimiçi mağazanıza entegre edin.

  Tasarım

  Ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz kontrol düzeyiyle çevrimiçi mağazanız için özel özellikler ve işlevler oluşturacaktır.

  Geliştirme

  Her vitrini daha da özelleştirmenize olanak tanıyan, işletmeniz için özel eklentiler yazabiliriz.

  Uygulama

  Mobil deneyiminiz, mobil uyumlu bir kullanıcı arayüzü ve gezinme ve ödeme için basit bir yaklaşımla optimize edilecektir.

  Bakım

  En son pazarlama otomasyonu stratejilerinden yararlanarak potansiyel alıcılara benzersiz bir deneyim sunun.

  Analiz

  Yavaş ve yanıt vermeyen web sitelerinin zorluklarını ortadan kaldırarak DMA ile daha fazla potansiyel müşteriyi dönüştürün.

  Daha iyi WooCommerce web sitesini oluşturun.

  Özelleştirilmiş özellikler% 87 daha fazla iş kapatır.

  Bir çevrimiçi mağazanız var mı? Ürünleri ve satış geçmişinizi alıp WooCommerce’e getirebiliriz. Ekibimiz, çok çeşitli çevrimiçi mağazalarda özel çevrimiçi mağazalar kurarak bize geçiş sürecine dair benzersiz bilgiler verir. WooCommerce’da bulunan en popüler e-ticaret eklentisinin satış inceliğinden ve entegre alışveriş deneyiminden yararlanırken, açık kaynak WordPress platformunun sergilediği güvenilirlikten yararlanın.

  UZMAN BAKIM

  HIZLI YÜKLEME

  Mobil web’in çevrimiçi alışverişi patlattığı bir sır değil. WooCommerce mağazanızı mobil kullanıcıları göz önünde bulundurarak oluşturarak, potansiyel alıcılarınızın nerede olurlarsa olsunlar alışveriş yapmalarını sağlayan kullanımı kolay bir arayüz sağlıyoruz. Web siteniz, mobil ağlar üzerinden hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiştir.

  Mobil cihazlarda% 48 daha fazla alıcıya ulaşın.

  Woocommerce web sitelerimiz mobilde mükemmeldir.

  Pazarlama otomasyonu, herhangi bir çevrimiçi mağaza için güçlü bir araç olabilir. Ziyaretçilerinizin alışveriş deneyimi, web siteniz, benzersiz ilgi alanları ve onlar hakkında çevrimiçi bildiklerinizle ilgili geçmişlerine göre özelleştirilir. Pazarlama otomasyonu ile ilgili benzersiz deneyimlerimiz, çevrimiçi mağazanızı önde gelen pazarlama otomasyonu platformlarına bağlamamızı sağlar. Ürünlerinize zaten ilgi göstermiş olan büyüyen bir kitleyi zorlamaya ve takip etmeye devam etmek için üçüncü taraf bilgi kaynaklarını ve ücretli reklam yeniden hedeflemeyi kullanabiliriz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Harika bir WooCommerce sitesi ile mobil cihazlarda daha fazla alıcıya ulaşın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)