Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Website Speed Optimization

KAPSAMLI

WEB SİTESİ HIZ OPTİMİZASYONU

Yavaş bir web sitesi işletmenize zarar mı veriyor? Ekibimiz bunu sizin için hızlandıracak ve düzeltecektir.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Daha hızlı web siteleri daha fazla işi dönüştürür.

  Tüm alıcıların% 67'si yavaş web sitelerinden ayrılıyor.

  Yavaş yükleme süreleri, işletmelerin dönüşümlerine ve arama sitelerinde yüksek yerleşime mal olabilir. İnternetin hızlı tempolu doğası ile web sayfanızın ziyaretçilerin dikkatini hemen çekmesi çok önemlidir. İçeriği sayfaya yüklemek ne kadar uzun sürerse, siz onlara pazarlama fırsatınız bile olmadan ayrılmaları olasılığı o kadar artar. Uzmanlarımız, web sitenizi analiz edecek, yavaş yükleme sürelerinin yaygın nedenlerini belirleyecek ve site yükleme sürelerinizi iyileştirmek için hata düzeltmeleri ve önbellekleri uygulayacak.

  ORTAM OPTİMİZASYONU

  DAHA HIZLI YÜKLEME SÜRELERİ

  Videolar ve resimler, yavaş yükleme sürelerinin en yaygın suçlusu. Çevrimiçi önbelleğe alma hizmetlerinin artmasıyla, web sitenizin yükleme süresini iyileştirmenin birçok yolu vardır. Uzmanlarımız, web sitenizin platformunu, hedef kitlenizin nerede olduğunu ve web sitenizin en iyi yaklaşımı belirlemek için nasıl oluşturulduğunu analiz edecek.

  Kapsamlı Web Optimizasyon Hizmetimiz

  Increase website speed and user retention.

  Medya Optimizasyonu

  Yükleme sürelerini ve dönüştürme oranınızı iyileştirmek için görüntüleri ve videoları doğru sunucularda doğru konuma dönüştürüyor ve önbelleğe alıyoruz.

  Yeniden Geliştirme

  Spagetti koduyla veya standart olmayan kodlama uygulamalarıyla boğuşan sayfalar, çevik geliştirme ekibimiz tarafından hızla düzeltilebilir.

  Web Hosting Analizi

  Web sitenizin, içeriğinizi doğru kitleye hızlı bir şekilde sunabilecek bir ortamda barındırıldığından emin olmak için barındırma platformunuza bir göz atıyoruz.

  Mobil Optimizasyonu

  Web sitenizin mobil performansı, yükleme sürelerini hızlandırmak ve mobil web tarayıcıları için içeriği optimize etmek üzere analiz edilir ve geliştirilir.

  Önbelleğe Alma Stratejisi

  İhtiyaçlarınıza ve ekibinizin web sitenizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğu esneklik düzeyine göre farklı önbelleğe alma hizmetlerini analiz ediyoruz.

  Devam Eden Destek

  Ekibimiz çok sayıda programlama dili, açık kaynaklı ve kapalı kaynaklı içerik platformları ve çevik geliştirme çerçevelerinde çok bilgilidir.

  Daha iyi performans için yeniden geliştiriyoruz.

  Uzmanlarımız kodu daha yüksek hızlar için optimize eder.

  Teknoloji hızla değişiyor. Bir yıl önce bile işe yarayan şey modası geçmiş olabilir. Ekibimiz web sitenizi analiz eder ve web teknolojilerinin eski sürümlerine dayanan kod eskime ve koddaki yavaşlamanın yaygın nedenlerini belirler. Daha hızlı bir geliştirme ve başlatma döngüsü için Yii ve Laravel gibi çerçeveler aracılığıyla özel web sitelerini yeniden oluşturuyoruz. Müşterilerimiz, hataya daha az eğilimli olan ve daha hızlı yükleme sürelerinin bir sonucu olarak daha yüksek bir dönüşüm oranına ve gelişmiş arama konumlandırmasına yol açan bir sitenin avantajlarından yararlanır.

  WEB HOSTİNG ANALİZİ

  WEB SİTENİZ İÇİN OPTİMUM HOSTING.

  Tüm hosting eşit şekilde oluşturulmaz. Web hosting durumunuzu analiz ediyor ve mevcut çözümün kendisine gönderilen trafik miktarını işleyip işlemediğini belirliyoruz. Önbelleğe alma hizmetleri ve kod optimizasyonu bir durumu iyileştirebilirken, hosting çözümü idealden daha azsa, yükleme sürelerini olumsuz yönde etkileyecektir.

  Daha az sunucu stresi için web sitelerini önbelleğe alıyoruz.

  Önbelleğe alınan web siteleri dünya çapında% 65 daha hızlı.

  Bir web sitesinin hızını artırmaya yönelik en etkili yaklaşımlardan biri, bir “içerik dağıtım ağı” kullanarak ortam içeriğini ve sayfaları önbelleğe almaktır. Mevcut web sitenizin ve farklı önbellekleme teknolojileriyle uyumluluğunun derinlemesine bir analizini gerçekleştirerek ekibimizin özel ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz yalnızca önbelleğe alma stratejilerinin hız artışından ve bunun sonucunda dönüşümlerine ve SEO girişimlerine sağladığı faydalardan yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda büyümeleri ile web sitelerini ölçeklendirme becerisinden de yararlanırlar.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Yavaş bir web sitesine trafik kaybetmeyin. Optimize etmek için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)