Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Website Maintenance

ÖDÜL KAZANAN

WEB SİTESİ BAKIM HİZMETLERİ

Web siteniz yüzünden iş kaybediyor musunuz? Web bakım ekibimiz yardımcı olabilir.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Web sitenizin dağılmasına izin vermeyin.

  Siteniz kapalıyken işi kapatamazsınız.

  Diğer teknolojiler gibi, web sitenizin de optimum performans için güncellenmesi ve bakımı gerekir. Web siteleri oluşturmak için kullanılan teknolojiler, yeni özellikler eklendikçe, hatalar giderildikçe ve güvenlik açıkları yamalandıkça zamanla değişir. Birçok web sitesi bir seferde yıllarca korunmaz hale gelir ve bu da büyük ölçüde düşük performansa, 404 hatalarına veya temel işlevselliği bozan diğer hatalara yol açar. Performans, uyumluluk ve eski eklenti ve bilgi kaynakları sorunlarını tespit ediyor ve web sitenizi web’in mevcut durumuna göre optimize ediyoruz.

  HATA RAPORLAMA

  HIZLI HATA ÇÖZÜMÜ

  Ekibimiz her sayfada üç açıdan derinlemesine bir analiz gerçekleştirir: gezinme, işlevsellik ve dinamik içerik. Otomatik test araçları kullanıyoruz, manuel kod performans incelemeleri yapıyoruz ve geride bırakılan web sitelerini rahatsız eden yaygın sorunları kontrol ediyoruz.

  Uzmanlarımız web sitenizi düzeltir ve bakımını yapar.

  Web sitenizin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Her zaman işinizi kapatmanızı sağlamak için web sitenizi en yüksek performansta tutuyoruz.

  Hata Analizi

  Ekibimiz, web sitenizde bulunan hataları kataloglar ve optimum performans için hataların her birine yaklaşmak ve çözmek için bir plan oluşturur.

  Teknik Destek

  Ekibinizin veya müşterilerinizin web sitenizde karşılaştıkları sorunları ortaya çıktıkça çözmek için ekibiniz ve personelimiz arasında bir bağlantı oluşturuyoruz.

  Bozuk Bağlantıları Düzelt

  Otomatik sistemimiz, sürekli performans ve doğruluk sağlamak için web sitenizdeki bozuk bağlantıları veya güncel olmayan referansları kontrol eder.

  Eski Kodu Güncelle

  Amortismana tabi veya verimsiz özellikleri kullanan işlevleri güncellemek için web sitenizin benzersiz kodunun kapsamlı bir analizi gerçekleştirilir.

  Medya Optimizasyonu

  Daha fazla nasıl optimize edileceğini belirlemek ve bant genişliği kullanımını ve yükleme sürelerini azaltmak için web sitesindeki tüm medyada bir analiz gerçekleştirilir.

  İkramlı Bakım

  Web sitesi bakım paketlerimizi web sitenizin boyutuna göre uyarlıyoruz ve temel özellikleri ve işlevselliği çözmeye öncelik veriyoruz.

  Özel destek personeli sunuyoruz.

  Uzmanlarımız sorunlarınızı çözmek için hızlı bir şekilde çalışır.

  Ekibinizin rapor sorunlarına erişmesi için benzersiz bir portal sağlayarak, ekibimiz, web sitenizin karşılaştığı zorlukların hızlı bir şekilde çözülmesi için doğru kişiye bildirilmesini sağlayabilir. Ekibinizin web sitelerinin nasıl değiştiğini ve iyileştirildiğini anlamasına yardımcı olmak için çözülen tüm sorunların ve bunların nasıl düzeltildiğinin bir kaydını tutuyoruz. Yaptığımız değişikliklerin web sitenizin performansını ve genel kullanılabilirliğini olumlu yönde etkilemeye devam etmesini sağlamak için denetimler yapıyoruz ve kritik arızalar için 7/24 acil durum izleme uyguluyoruz.

  PROGRAMLI BAKIM

  EN YÜKSEK PERFORMANSI ELDE EDİN

  İnternet geliştikçe, birçok çevrimiçi kaynak veya bilgi kaynağı güncelliğini yitirir veya kullanımdan kaldırılır. Web sitenizin içindeki ve dışındaki sayfaların sürekli bir analizini gerçekleştiriyoruz. Bir bağlantı koptuğunda, bilgileri geri yüklemek veya değiştirmek için yeni bir bilgi kaynağı bulmak için harekete geçeriz.

  Medyayı hızlı yükleme süreleri için optimize ediyoruz.

  Hızlı bir web sitesi ile% 72 daha fazla iş kapatın.

  Uzun yükleme süreleri hem kullanıcılarınız hem de ekibiniz için sinir bozucu olabilir. Dinamik içerik için hangi görüntülerin, belgelerin, videoların ve kaynakların düzgün şekilde optimize edilmediğini belirlemek için derinlemesine bir medya optimizasyonu analizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, site yükleme sürelerini optimize etmek için dosya boyutlarını ve bant genişliğini ve kaynak kullanımını azaltıyoruz. Bu, web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlar ve ortalama kullanıcınızın hayal kırıklığını azaltır. Daha hızlı yüklenen bir web sitesine sahip olmak, büyük arama motorlarındaki arama sonuçlarında artan organik performans gibi başka faydalara da sahiptir.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  İçinizin rahat olması için bakım uzmanlarımızı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)