Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Web Development Services

#1 RANKED

WEB GELİŞTİRME ŞİRKETİ

Mükemmel web sitenizi oluşturun. Güçlü marka merkezli ve işlevsel siteler yaratıyoruz.

  DMA'ya Güvenen markalar

  Stratejik Web Geliştirme Hizmetleri

  En başından itibaren doğru web sitesini oluşturun.

  Yalnızca tüm gereksinimleri anlamakla kalmayıp, aynı zamanda nihai ürünün müşterimizin sorunlarını çözmesini veya beklentilerini karşılamasını sağlamak için her proje için stratejik bir analiz gerçekleştiriyoruz. Müşterimizin hedefin uzun vadede kendilerine fayda sağlayacak bir hedef olduğundan emin olmak için gideceği yönü belirlemek için her bir satış konuşmasını araştırıyoruz. Kişiselleştirilmiş web deneyimleri oluşturmada yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, müşterilerimizin uzun vadede kendilerine en fazla değeri sağlayacak web sitesi türünü anlamalarına yardımcı oluyoruz.

  ÖZEL KULLANICI DENEYİMİ

  ARAŞTIRMAYA YÖNELİK UI

  Kullanıcı arayüzüne yaklaşımımız, cihazlarıyla nasıl etkileşim kurduklarını anlamak için çeşitli kitleleri araştırmayı içerir. Bu araştırma sayesinde, yenilikçi ancak son kullanıcı için sezgisel olan ve deneyimden uzaklaşmak yerine deneyime katkıda bulunan web siteleri oluşturuyoruz.

  Kurum İçi Web Geliştirme Hizmetleri

  Ekibimiz, bir amaçla anlamlı web deneyimleri oluşturur.

  Keşif

  Keşif aşamasında, müşterinin analizine ve yönlendirmesine göre proje gereksinimlerini belirleriz.

  Planlama

  Ekibimiz, proje için kullanılacak ve geliştirilecek tüm teknolojileri, özellikleri ve çerçeveleri belgeler.

  Tasarım

  Kullanıcı arayüzü öğeleri, tipografi ve renk şemaları, markalama gereksinimlerine ve tasarım araştırma ve analizimize göre seçilir.

  Geliştirme

  Geliştirme süreci, doğru özellikleri ve işlevleri oluşturmak için oluşturulan belgelerin izlenmesini içerir.

  Dağıtım

  Kalite güvence ekibimiz, her bir özelliğin düzgün çalıştığından ve beklentileri karşıladığından emin olmak için testler gerçekleştirir.

  Bakım

  Web bakım ekibimiz, sorunların oluşmasını önlemek için uzun vadede devam eden performansı izler.

  Ölçeklenebilir Web Geliştirme Hizmetleri

  Ölçek için oluşturulmuş etkili proje yönetimi.

  Web geliştirme ekibimiz, müşterilerimizin boyutuna göre ölçeklenir. Ekip üyelerini kullanılabilirliğe, hedeflere ve her proje için kimin en uygun olduğuna göre projelere tahsis ederiz. Web geliştirmeye yaklaşımımız, müşterilerimiz büyüdükçe ölçeklenebilen çözümler oluşturmamızı sağlar. İnternetteki en geniş ve etkileyici web sitelerine güç veren uzun vadeli güvenli çerçeveler ve teknolojiler kullanıyoruz. Web siteniz, şirketinizin büyümesinin önemini anlayan bir ekip tarafından uzun vadeli bir vizyonla oluşturulacaktır.

  KALİTE GÜVENCESİ

  KARŞILAŞTIRMA VE PROBLEM ÇÖZME

  Kalite güvence ekibimiz, hem geliştirme öncesinde hem de geliştirme sırasında her projenin tam denetimini gerçekleştirir. Bu, nihai ürünün kalite standartlarımızı karşılamasını sağlarken, aynı zamanda başarılı bir web sitesi lansmanı için belirli güvenlik ve yönetim kolaylığı faktörlerinin dikkate alınmasını sağlar.

  Devam Eden Web Desteği ve Bakım

  Ekibimiz web sitenizin omurgası olarak hizmet vermektedir.

  Web sitelerimizin her birinin ölçek ve uzun vadeli operasyon için tasarlandığından emin olmak için çalışırken, web destek ve bakım ekibimiz sorunlar veya sorular ortaya çıktığında müdahale etmeye hazırdır. Rutin denetimler, bakım ve izleme sistemleri aracılığıyla, mühendislerimiz web sitesindeki yavaşlamalar veya sorunlar konusunda bilgilendirilir ve bir hizmet kesintisini önlemek için bunları hemen düzeltmeye hazırdır. Şirketinizin gereksinimleri zaman içinde değiştikçe özellikleri genişletmek veya değiştirmek için genişletilmiş destek seçenekleri sunuyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DMA'nın deneyimli geliştirme ekibiyle doğru web sitesini oluşturun.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)