Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Video SEO

TOP-RANKED

VIDEO SEO AJANSI

Beyaz şapka SEO stratejileri ve kanıtlanmış teknikler ile videolarınızı yükseltin.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Gösterim için Video SEO Stratejileri

  Video aramaları için videolarınızı optimize edin.

  Video içeriğiniz, sürekli büyümekte olan bir video tüketici kitlesi ile üretmekte olduğunuz ürün ve hizmetler arasında bağlantı kurulmasına yönelik büyük bir fırsattır. İçeriğinizin online olarak bulunabilirliği için uğraşırken bunu yapabilmek zor olabilir. Kitlenizi büyütmek ve içeriğinizin bulunmasını sağlamak için online paralı yöntemler varken bu yöntem, kanalınızı büyütmek için en etkin olanı olmayabilir. Görsel içeriğinize olan talebi artırmak ya da içeriğinizi doğru kitleye yönlendirmek için ne yapmak isterseniz isteyin, size videolarınızın performansını aramalarda ve Youtue’da artırmanız için yardımcı olabiliriz.

  VİDEO ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

  DOĞRU TAG'LARI SEÇİN

  Videolarınız ne kadar benzersiz olursa olsun, her zaman diğer online videolarla yarışıyor olacaksınız. Online video en hızlı büyüyen pazarlardan biridir ve genellikle rekabetle doludur. Sizinle yarışacak marka ve kanalları analiz ederek onları yenebilecek bir strateji geliştirmenize yardım ediyoruz.

  Video SEO'ya kapsamlı yaklaşım

  Takipçi ve Video Popülaritenizi Artırın

  Kanal Optimizasyonu

  Video kanalınız ya da sayfalarınız, arama motorlarının bulması ve rekabet ettiği içeriklere göre tercih edilebilir olmasını sağlamak optimize edilir.

  Video Optimizasyonu

  Videolarınızın bulunabilir olması ve organik performanslarını geliştirmek için kapsamlı bir strateji oluşturuyoruz.

  Anahtar Kelime Stratejisi

  Doğru anahtar kelimeler ve destekleyici bir içerik, az trafik ile rekabetçi bir trafik arasındaki fark anlamına gelebilir.

  Sosyal Etkileşim

  Masrafları azaltmak ve playback performansınızı artırabilmeniz için, görsel içeriğinize yönelik doğru dağıtım kanalını bulmanız için yardımcı olabiliriz.

  İzleyici Etkileşimi

  İzleyicilerinizle değişik etkileşim yolları demek daha iyi arama performansı ve tekrar izleyicileri geri getirmek demektir.

  Rekabetçi Analiz

  Rekabetinizi öğreniyor ve rakiplerinizi yenmeniz için onların planlarındaki boşlukları tespit ediyoruz.

  Kanal Yaratma ve Optimize Etme

  İzleyici dönüşümü için kanalınızı optimize edin.

  Video içeriğinizin başarılı olması için kitlenizin sizi bulmasına yönelik istikrarlı bir yolunuz olmalı. İster bir Youtube kanalı oluşturun ister bir web sitesi, size videolarınız için doğru profil ya da yeri bulmanız için yardım edebiliriz. Ekibimiz  kitleniz için efektif kanallar, görseller ve gözlerinizi yerinden fırlatacak destekleyici içerik oluşturma konusunda uzmandır. Bu da size doğru bir ilk izlenim yaratabilmeniz şansını verir. Böylece destekleyici içeriğiniz organik sonuçlarınızı gerçekten destekler ve izleyicilerinizin videolarınızı daha kolay seyretmelerini sağlar.

  SOSYAL ETKİLEŞİM

  VIDEO + SOSYAL = SONUÇLAR

  Arama motorları uzun zamandır etkileşimi, hangi içeriklerin ilgili olduğunu belirlemek adına ölçü olarak kullanıyor. Videolar için de bu bir istisna değil. Daha iyi bir arama motoru performansı adına web sayfanızda, video paylaşım sitelerinde ve sosyal medyada, markanız ile kitleniz arasında bağ kurulabilmesi için yardım ediyoruz.

  Derinlemesine rakip analizi

  En büyük rakiplerinizden öğrenin.

  Kullandığınız anahtar kelimeler, taglar ve videolar, farklı arama motorlarının onları nasıl kategorize ettiklerini belirler. Arama motoru görünürlüğünü iyileştirmek için, her bir videonun  doğru anahtar kelime ve metinle bütünleşik olarak çalışmalarını sağlıyoruz. Farklı anahtar kelimeleri ve arama terimlerini, yalnızca en ilgili olanlarını belirlemek için değil, ayrıca arzu ettiğiniz dönüşümleri gerçekleştirebilecek en uygunlarını bulmak için karşılaştırıyoruz. İçerik kanalları için bu, sponsorlarla etkileşim demektir. Markalar için ise daha fazla doğrudan dönüşüm ve sunmakta olduğunuz ürün veya servislere yönelik daha fazla ilgi demektir.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

   

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Videolarınızın göründüğünden emin olun. Yardım için DATco'yu seçin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)