Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Twitter Advertising

#1 RANKED

TWITTER REKLAM AJANSI

Mesajınızı anında iletin. Hedef kitlenize doğru zamanda ulaşın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Yüksek Performanslı Twitter Reklamcılığı

  Twitter hesabınızı potansiyel müşteri yaratma kaynağına dönüştürün.

  Twitter’ın reklam platformu, Twitter zaman çizelgesinde ücretli yerleştirmeye izin verir ve bir öneri olarak nasıl yerleştirildiğinizi etkiler, hedef kitlenizi büyütmenize ve daha fazla müşteri adayı üretimi için onlara güvenilir bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Ekibimiz, doğru kitleyi hedeflemek için özel bir kampanya oluşturur ve onları etkilemek, potansiyel müşterileri artırmak ve onları ödeme yapan müşterilere dönüştürme şansını artırmak için kapsamlı bir strateji oluşturur.

  TWITTER MARKA BİNASI

  POZİTİF RESEPSİYON OLUŞTUR

  Tanıtılan tweetleriniz, belirttiğiniz demografik özelliklere uyan tüm Twitter kullanıcılarına gösterilir. Tanıtılan tweet’lerinizi tıklayanların doğru kişiler olduğundan emin olmak için, doğru kullanıcıları ilgi alanlarına, coğrafi konumlarına ve diğer ilgili ölçütlere göre hedefleyen lazer odaklı kampanyalar oluşturuyoruz.

  Twitter reklamları yoluyla daha fazla iş kapatın.

  Müşterilerimiz Twitter üzerinden iki kat daha fazla potansiyel müşteri ve iki kat daha fazla dönüşüm görüyor.

  İzleyici Araştırması

  Benzersiz tweetleriniz, reklam platformundaki ilgili kitlelere yayınlanır, bu da daha fazla etkileşim ve daha fazla müşteri adayı yaratılmasına yol açar.

  Benzer Kitleler

  Kullanıcılar takip edecek hesaplar ararken hesabınız tanıtılabilir ve bu da kitlenin daha hızlı büyümesine yol açar.

  İçerik Planlama

  İlgi çekici tweet’ler oluşturuyor ve sözlere hızlı bir şekilde yanıt vererek markanız hakkında bir konuşma oluşturuyoruz.

  Kitle Katılımı

  Ekibimiz, daha iyi etkileşim için infografikler, videolar ve diğer etkileşimli öğeler şeklinde görsel medyayı içeren tweet’ler oluşturur.

  Yeniden Pazarlama

  Rakipleriniz, size rekabetçi bir fikir vererek en iyi uygulamaları ve ortaya koydukları çabaları özetleyebilir.

  Devam Eden Optimizasyon

  Reklamlarınızdan ne elde etmek istediğinize bağlı olarak, sizin için önemli olan metriklere ilişkin tüm istatistikleri size sunuyoruz.

  Lazer Odaklı Olası Satış Oluşturma

  Twitter üzerinden% 95 daha yüksek bir dönüşüm oranı elde edin.

  Etkileşim, Twitter platformunda reklam vermenin faydalarından biridir. Ekibimiz, daha fazla insanın markanız hakkında konuşmasını veya sizin adınıza gönderdiğimiz 280 karakterlik mesajlarla etkileşime girmesini sağlamak için bir kampanya oluşturur. Markanız ve sunduğunuz ürünler ve / veya hizmetler hakkında sohbetler oluşturarak, daha hızlı potansiyel müşteri oluşturmanın faydalarını, sosyal medyada bir etki yaratmanın SEO faydalarını ve sektörünüzde premium bir kaynak olarak daha büyük bir pozisyonu fark edeceksiniz. teklifler.

  TWITTER ÖDÜLÜ

  POZİTİF KATILIM = SATIŞ

  Twitter ekosistemindeki son gelişmelerle birlikte, izleyicilerinizi daha etkileşimli medya biçimlerine maruz bırakmak giderek daha kolay hale geliyor. Sonuç olarak, videolarınızı, infografiklerinizi ve diğer pazarlama kaynaklarınızı Twitter reklam ve pazarlama stratejinizde kullanabiliriz.

  Dönüşüm için İkinci Bir Şans

  Daha fazla dönüşüm için kaybedilen satışlarınızı hedefleyin.

  Birçok işletme sosyal medyaya atladı. Bazıları Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube’u diğerlerinden daha iyi kullanır. Rekabet ettiğiniz en ilgi çekici markalara bir göz atıyor ve onları Twitter’da sosyal hale getiren özellikleri belirliyoruz. Bir mesaj oluşturmanın, konuşmalar oluşturmanın ve endüstri etkileyicileri ve güçlü kullanıcılarla bağlantı kurmanın en iyi yolunu buluyoruz. En agresif rakiplerinize karşı bile rekabet avantajı elde edecek ve artan potansiyel müşteri oluşturma ve daha güçlü bir sektör varlığının ödüllerini alacaksınız.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Dönüşümler için Twitter kitlenizden yararlanmak için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)