Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Seo Hizmetleri

#1 RANKED

SEO HİZMETLERİ

DATco, tecrübeli SEO uzmanlarıyla marka odaklı dijital pazarlama ve SEO hizmeti vermektedir.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Markanızı ilk sayfaya taşıyoruz!

  Uzmanlarımız, sayfanızdaki her unsuru göz önünde bulundurur.

  Site İçi Optimizasyonu (On-page SEO), sunmakta olduğunuz ürün ve servisleri arayan kişilere yönelik çevrim içi (online) görünürlüğü artırmak üzere sitenizin düzenli olarak güncellenmesi işlemlerini içermektedir. SEO pazarlaması, dijital pazar yeriniz için rekabetçi bir strateji geliştirilebilmesi adına kayda değer bir zaman ve yetenek gerektirmektedir. DATco Marketing Ajansı, web sayfanızın hedeflediği anahtar kelimeleri, içerik kalitesini ve SEO performansınızı artırma amaçlı site içi linkleme stratejilerinizi anlamak için bir size özel bir denetim (site audit) yürütmektedir.

  GOOGLE'DA DAHA ÜST SIRALARA ÇIKIN

  SİTE DIŞI STRATEJİLERİMİZ WEB ORTAMINDA BAŞARIYI SAĞLIYOR.

  Yeni oluşacak gelen link bağlantılarınız ve site dışı görünürlüğünüz SEO performansınızı etkilemektedir. Müşterilerimizin web sitelerini sektörlerinde birer otorite olarak ön plana çıkarıyoruz. Bunu başarabilecek kampanyalar oluşturma konusunda kanıtlanmış bir üne sahibiz. Bu başarı ancak her SEO kampanyasının, ilgili trafiklerin kritik sayfalara yönlendirilmesiyle ilk sayfa başarısı oluşturularak gerçekleşir.

  En İleri ve Modern SEO Hizmetleri

  Inbound lead’lerinizi daha düşük bir işlem başı maliyet ile yönlendirin.

  Proje Analizi

  Ekibimiz ihtiyaçlarınızı analiz ederek bunların gerçekleştirilebilmesi adına gerekli olan işlemleri belirler.

  Rakip Analizi

  Güçlü rakiplerinizin SEO adına yapmış olduklarını anlamak amacıyla derinlemesine analizlerini yapıyoruz.

  On-Page (Site içi)

  Web siteniz içerik ve anahtar kelime optimizasyonuna yönelik güçlü SEO teknikleri uygulanarak güncellenir.

  Off-Page (Site dışı)

  Site dışı işlemler ile link oluşturma, site dışı görünürlüğü artırma ve doğru kanallar ile bağlantı kurma faaliyetleri gerçekleştirilir.

  Raporlama

  Müşterilerimize hazırladığımız her rapor, tüm faaliyetlerimiz ve kendilerine kazandırdıklarına yönelik derinlemesine bir tahlil sunar.

  Yeniden Değerlendirme

  Bir yanda SEO süreci devam ederken, diğer yanda olumlu iyileştirmeler gerçekleştirmek amacıyla mevcut trendleri sürekli olarak izlemeye devam etmekteyiz.

  Harekete Geçmeden Önce Dinliyoruz.

  Kişiselleştirilmiş SEO hizmetlerimiz mesleki hedeflerinizle uyuşmaktadır.

  Herhangi bir müşteri web sitesi ile çalışmaya başlamadan önce, bir site denetimi (site audit) yürüterek sitenin Web’deki görünürlüğünü ve içeriklerini inceleriz. SEO uzmanlarımız neyin yapılmış olduğunu anlamak ve hangi alanların eksik kaldığını belirler. Ardından web sitesinin başarısını garantilemek üzere bir plan yapılır. Biz SEO’nun “Tüm ihtiyaçlara tek ölçü” olmadığına inanıyoruz ve tüm SEO kampanyalarını bu doğrultuda inşa ediyoruz. 

  ARAMA SONUÇLARINI YÖNETİN

  EN İYİ ANAHTAR KELİMELERE ODAKLANMAK İÇİN BİZİ TERCİH EDİN.

  SEO’daki başarının anahtarı, anahtar kelimelerde yatmaktadır. SEO uzmanlarımız SEO hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz amacıyla geniş bir çeşitlilikteki anahtar kelimeleri titizlikle analiz eder. Aranma performansınızı anahtar kelimelerinizin arama hacmi ile kitlenize uygunluğunu karşılaştırarak geliştiriyoruz.

  Raporlarımızı Önem Taşıyan Ölçü Biriminde Sunuyoruz.

  Dashboard'umuz yolculuğun tüm adımlarında sizi bilgi sahibi yapmaya devam eder.

  Tüm SEO kampanyaları ölçülür ve müşterilerimize, iş ve çabalarının sağladığı sonuçları gösterecek şekilde sunulur. Şeffaflığımız, müşterilerimizin kampanyalarını en iyi şekilde kullanmalarına yardım ederken hak ettikleri değeri almalarını garanti eder. Tüm SEO programları boyunca sizi bilgilendirmeye devam etmek için on-page ve off-page optimizasyon çabaları süreçlerinin tüm bölümlerini içeren bir menü sunuyoruz. 

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Sizi Google'da nasıl ranked yapacağını bilen bir firma ile çalışın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)