Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Reputation Management

TOP-RANKED

İTİBAR YÖNETİM AJANSI

Olumsuzluk sizi yok edebilir. Yıkılmaz çevrimiçi itibar oluşturuyor ve koruyoruz.

DMA'ya Güvenen Markalar

Olumlu bir imaj, daha fazla dönüşüm demektir.

Lekesiz bir çevrimiçi itibar oluşturuyoruz.

İnternet, web kullanıcılarına fikirlerini çevrimiçi olarak konuşma yeteneği verir. Bu ifade özgürlüğü için harika olsa da, herkesin çevrimiçi ortamda olumsuzluk yaratmasına da izin verir. İtibar yönetimi hizmetlerimiz, olumsuz sonuçları ve kapsamı azaltıp ortadan kaldırırken, arama sonuçlarında ve farklı sosyal kanallarda olumlu bir çevrimiçi itibar oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bunu, basın bülteni dağıtımcıları, web forumları ve popüler sosyal medya web siteleri dahil olmak üzere farklı kanallarda çevrimiçi varlığınızı oluşturarak yapıyoruz.

OLUMSUZLUKLARI GİZLİYORUZ

KALDIRMA VE GİZLEME UZMANLARIMIZ

İnternet asla uyumaz. Çevrimiçi incelemeler ve iletişimler günün herhangi bir saatinde açılabilir. Olumlu bir çevrimiçi imaj oluşturmak ve sürdürmek, sürekli dikkat gerektirir. Müşterilerimizi etkileyen sohbetleri ve çevrimiçi incelemeleri aktif olarak izliyoruz ve gündüz veya gece ne olursa olsun buna göre hareket ediyoruz.

Markanızı itibar yönetimi ile koruyun.

Yanlış bir çevrimiçi anlatının veya rakip kıskançlığının kurbanı olmayın.

Basın yayınları

Arama sonuçlarında göze çarpacak şekilde şirketiniz adına haber değeri taşıyan basın bültenleri göndereceğiz.

Forumlar

Olumsuzluk için forumları araştırıyoruz ve ayrıca içerik uzmanlarımızın markanız hakkında çevrimiçi olarak anlamlı ve olumlu gönderiler yapmasını sağlıyoruz.

Rakip Web Siteleri

Ekibimiz, markanız hakkında olumsuzluklar paylaşan rakipleri tespit edecek ve bize sunulan tüm kanallar aracılığıyla içeriği bastıracaktır.

Sosyal Medya

Olumlu geri bildirimlerin maksimum görünürlüğü için sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz.

Siteleri İncele

Bir dizi inceleme web sitesinde olumlu incelemeler, olumlu sonuçlar üretmeye ve markanızı çevrimiçi olarak daha fazla korumaya yardımcı olacaktır.

Blog Yazıları

Markanız hakkında ilginç olumlu hikayeleri arama sonuçlarına taşımak için web sitenizde ve diğer büyük sitelerde makaleler yayınlıyoruz.

Olumlu eleştiriler oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Markanızı geliştirmek için çevrimiçi incelemeleri kullanın.

Çevrimiçi incelemeler, çevrimiçi itibarınız için en büyük tehditlerden biri olabilir. Olumlu bir marka imajı oluşturmanın ve sürdürmenin en iyi yollarından biri de olabilirler. Çevrimiçi incelemelerinizi bir sorumluluktan güçlü bir varlığa dönüştürmeye odaklanan itibar yönetimi kampanyaları üretiyoruz. Çevrimiçi incelemeler, potansiyel alıcılara, geçmişte satış yaptığınız kişiler aracılığıyla iletişim kurarak markanızın faydalarını göstermenin bir yoludur, bu da ikna edici bir pazarlama aracı ve çevrimiçi itibarınızı korumanın bir yöntemidir.

YASAL KALDIRMALAR

GÜÇLÜ YASAL ÇERÇEVE

Gerçek olmayan ve iftira niteliğindeki ifadelerin kaldırılması için sizin adınıza dava açmaya hazır, tutkulu hukuk uzmanlarıyla aynı hizadayız. Hukuk uzmanlarımız, durdurma ve vazgeçme emirleri ve eylemleri için etkili bir yasal çerçeve ile büyük markalara karşı haksız ifadeleri başarıyla kaldırmıştır.

Görünürlük için Güçlü Çevrimiçi Profiller Oluşturun.

Ekibimizin iş profillerinizi optimize etmesine izin verin.

Olumsuzluğu ortadan kaldırmanın veya önlemenin en iyi yollarından biri, işletmenizin önemli olduğu tüm yerlerde çevrimiçi olarak var olmasını sağlamaktır. İşletmenizin bir dizi farklı işletme siciline, sosyal medya web sitelerine ve adınızı duyurmak için web sitelerini gözden geçirdiğinden emin olmaya çalışıyoruz. Ayrıca, yayınlanan haber ve bilgilerin bulunduğundan emin olarak markanızın olumlu kapsamının bu web sitelerinin her birinde öne çıkmasını sağlıyoruz. Ayrıca, her kanal aracılığıyla sizin adınıza olumlu incelemeler ve örnek olay incelemeleri sağlıyoruz.

İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

“DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

Vana Samara, Aile Hekimi

DMA ile itibarınızın güvende olduğundan emin olun.

Request A Quote

HIRE THE BEST

Additional Details(Optional)

Request A Quote

(ITS FAST, EASY & FREE)

Additional Details(Optional)

Get A Free AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free
Website Analysis

Get A Free
Social Media Analysis

Get A Free Reputation Management Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free PPC Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free SEO AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)