Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Remarketing

ÖDÜL KAZANAN

PPC YENİDEN HEDEFLEME AJANSI

Satışlarınız ikinci bir şanstan faydalanabilir mi? Kayıp satışları hedefleyin ve kazanın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Reklam Pazarlamasını Yeniden Hedefleme

  Satışı yapmak için ikinci bir şans yakalayın.

  Tüm web kullanıcılarının yaklaşık% 98’i ilk ziyaretlerinde dönüşüm gerçekleştirmiyor. Çevrimiçi alışveriş yapanlar, çevrimiçi harcamaları konusunda giderek daha dikkatli hale geliyor. Çevrimiçi satışlarda bu kadar çok rekabet olduğu için, çevrimiçi mağazaların ikinci bir şans kazanmak için çaba sarf etmesi çok önemlidir. Onları hedefleyerek ve bir kez daha markanızın önüne getirerek size rakiplerinizde benzersiz bir avantaj sağlayabiliriz. Yeniden hedefleme kampanyalarımız, web sitenize gelen her ziyaretçiyi takip etmeyi, onları bir hedef kitleye eklemeyi ve web’de markalı reklamlarla takip ederek onları geri çekmeyi amaçlamaktadır.

  ODAKLI YENİDEN HEDEFLEME.

  ZİYARETÇİLERİNİZİ GERİ GETİRİN.

  Başarılı bir yeniden hedefleme kampanyasının anahtarı, kullanıcılarınızın nereden geldiğini ve hangi siteleri sıklıkla ziyaret ettiklerini anlamaktır. Her ziyaretçi için kesin bir cevaba sahip olmak imkansız olsa da, yeniden hedeflemeye yaklaşımımız, hedef kitlenizin nasıl gezindiğini anlamayı ve ilgili reklam kanallarını hedeflemeyi içerir.

  Yeniden Hedefleme Kampanyalarına Kapsamlı Yaklaşımımız

  Potansiyel bir müşteriyi kazanmanız için size ikinci bir şans verme konusunda ciddiyiz.

  Kanal Odaklı

  Potansiyel müşterilerinize web’e göz attıkları yerde ulaşmanızı sağlamak için doğru kanalları seçiyoruz.

  Kitleyi Elde Tutma

  Hedef kitleniz zamanla gelişecek ve satışlarda organik bir ilerlemeye ve tekrarlayan ziyaretlere yol açacaktır.

  Reklam Kopyası Optimizasyonu

  Tek tek reklamların performansını analiz etmek ve onları daha çekici hale getirmek için nasıl değiştirileceğini belirlemek için zaman harcanır.

  Rekabet Analizi

  İzlemeyi nasıl gerçekleştirdiklerini ve kullanıcılarını çevrimiçi olarak nasıl hedeflediklerini anlamak için rekabetiniz kapsamlı bir şekilde analiz edilir.

  Maliyet Verimliliği

  Daha küçük bir bütçeyle aynı sonuçları elde etmenin yollarını bulmak için kampanyanız boyunca reklam maliyetleri analiz edilir.

  Özel Raporlar

  Raporlar, hedef kitleniz göz önünde bulundurularak oluşturulur ve size performans hakkında bilgi ve hedef kitleniz hakkında gözlemler sağlar.

  Yeniden Hedefleme Reklam Optimizasyonu

  İkinci denemede doğru mesajı göndermek.

  Her reklam, hedef kitlenize hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Sunduğunuz ürünler ve / veya hizmetler hakkında onlar için en önemli olana en iyi şekilde hitap etmek için farklı hedef demografilere neyin hitap ettiğini araştırıyoruz. Bu bilgi, web sitenize geri dönme kararlarını etkileyen ve onları ödeme yapan bir müşteriye dönüştürmek için size bir şans daha veren güçlü bir reklam kampanyası oluşturmak için kullanılır. Gördüğümüz sonuçlara göre ayarlamalar yaparak kampanyanızın tıklama oranını arttırıyoruz.

  İZLEYİCİ KORUMA

  KİTLENİZİ TUTMAK İÇİN EMİN OLMAK.

  İnternetin doğası gereği, web sitenizde ziyaretçileri tutmak zor olabilir. Ziyaretçilerinizin her zaman en son fırsatları ve teklifleri görmek için geri gelmesini sağlamak için çalışıyoruz. Bu size onları dönüştürmek için en iyi şansı verir ve markanızla uyumlu kalmalarını sağlar.

  Yeniden Hedefleme Rekabet Analizi

  Yeniden hedeflemede rakiplerinizden bilgi alın.

  Ziyaretçilerini geri getirmek için ne yaptıklarını anlamak için rekabeti analiz ediyoruz. Bu bize sadece hedeflenecek yeni yollar hakkında fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için planlarındaki boşlukları da belirleyebiliriz. Reklam verdikleri farklı kanalları anlayarak, farklı bir strateji ile kullanmadıkları düşük maliyetli kanalları hedeflerken markanızı rekabetçi bir konuma getirebiliriz. Yeniden hedefleme kampanyanızı yeni trendlere ve gelişmelere uyarlamak için rekabetinizi ve sektörü bir bütün olarak analiz etmeye devam ediyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Kayıp satışlarınızı geri kazanmak için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)