Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

PPC

#1 RANKED

PPC AJANSI

Masraflarınızı azaltmak; Google Ads ve Facebook dönüşümlerinizi artırmak için bizimle çalışın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Kampanyalarımız cezbediyor ve dönüşüm sağlıyor.

  Etkili sonuçlar için uzman PPC yönetim servisleri.

  Tüm kampanyalarımızı mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için oluşturuyoruz. Tüm PPC (pay-per-click) yani tıklama-başına-ödeme kampanyaları, internet kullanıcıları ve farklı kitleleri daha iyi anlamak üzere yapılan ve yıllar süren araştırma ve analizlere dayanarak hazırlanmaktadır. Dünya genelindeki pazarlarda ve farklı sektörlerde PPC kampanyaları yaptık. Böylece uzmanlarımız başarılı dönüşüm sağlayacak etkileyici kampanyalar yapacak bilgi ve tecrübeye sahip oldular. Müşterilerimize kazandıkları değerleri gerçek zamanlı olarak raporluyor, ayrıca kısa ve uzun dönem performanslarını sürekli olarak takip ediyoruz.

  SİZİ TERK ETSELER BİLE DÖNÜŞÜM SAĞLAYIN.

  GÜÇLÜ YENİDEN HEDEFLEME STRATEJİLERİ.

  Muhtemel alıcılara yönelik ikinci bir hamle yapın. Dönüşümünü sağlayamadığınız ziyaretçilerinizden bir kitle oluşturabilmeniz için yeniden hedefleme kampanyaları inşa ediyoruz. Ayrıca onlara neden önce sizi seçmeleri gerektiğini anlamalarına yönelik faaliyetler yapıyoruz. Tüm fırsatları kullanarak onları cezbetmeye ve dönüştürmeye çalışıyoruz.

  Kapsamlı PPC Yönetim Servisleri

  Müşterilerimiz işlerini devam ettirirken aynı zamanda PPC kampanyalarını devamlı olarak optimize etmek için bizi tercih ediyor.

  Tespit

  Tüm müşterilerimizle beklentilerini ve tıklama-başı-ödeme geçmişlerini öğrenmek üzere iletişim kuruyoruz.

  Strateji

  PPC ekibimiz anahtar kelimeler, landing page ve performans odaklı bir strateji oluşturur.

  Yaratıcılık

  Banner ve textual reklamlar, özel landing page’lerle birlikte, her bir anahtar kelime ve hedef kitlesi göz önünde bulundurularak yaratılır.

  Başlatma

  PPC kampanyası, tüm alanlarda doğru bir şekilde başlamayı sağlayacak ekipmanlarla başlatılır.

  Yönetim

  Ekibimiz hazır rehber ve optimizasyonlara dayalı ayarlamalar yapmak üzere performansı devamlı olarak takip etmeyi sürdürürler.

  Raporlama

  Her bir müşterimiz için, onlara metrikleri gösterecek ve anlamlı sonuçlar çıkarabilmelerine yardımcı olacak benzersiz raporlar hazırlıyoruz.

  Reklamlarımız Size Yeni Müşteriler Buluyor.

  Her bir reklam cezbetmek, ilgi çekmek ve dönüşüm için oluşturulur.

  Her bir kampanyanın en iyi Return of Investment (ROI) ya da yatırım getirisini sağlamak üzere tüm reklamları hazırlıyor ve onları kendi metrikleriyle test ediyoruz. PPC uzmanlarımız kampanyalarımızda kullanılan her bir reklamın amacına uygunluğunu tıklanma ve dönüşüm oranları üzerinden test ederler. Böylece iyi performans sağlamayanları daha iyileriyle dönüştürmek mümkün olur. İster arama sonuçları yanında yer alan metin reklamları, isterse de internet sitelerinde yayınlanan dikkatlice hazırlanmış bir banner olsun; tüm reklamlar, en iyi sonuçlar göz önünde bulundurularak, hedef kitle ve hedef bölgeye göre inşa edilir.

  LANDING PAGE TESTİ

  DAHA YÜKSEK DÖNÜŞÜMLER ELDE EDİN.

  Muhtemel alıcıları cezbetmeye yönelik en iyi çaba landing page’inizdir. Landing page’ler üzerinde çok varyasyonlu A/B testleri uyguluyoruz. Böylece hangilerinin arzu edilen dönüşümleri sağladığını, hangilerinin ise standartlarımıza uymadığını tespit ediyoruz. Bunlar da her bir kampanyanın optimal sonuçları sağlamasına yardımcı olur.

  Otomasyonun akıllıca kullanımı = en iyi sonuçlar.

  Değer optimizasyonu için PPC otomasyonu.

  Kampanyalarınızdan en iyi sonuçları elde etmek için otomasyon ve manuel müdahale arasında dikkatli bir denge uygulanır. PPC yönetim uzmanlarımız, başlangıç araştırmalarından tüm performans ve sonuç değerlendirmelerine kadar kampanyanın her adımına dahil olurlar. Planların hayata geçirilmesi, daha iyi performansa yönelik anında tekliflerin ayarlanması, ve çalışmayan reklamları durdurup iyi performans gösterenlerin daha öne çıkarması işleri için otomasyon kullanılır.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  PPC kampanyanızdan en iyiyi elde etmek için DMA'yı tercih edin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)