Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Pinterest Management

PROFESYONEL

PİNTEREST YÖNETİM AJANSI

Pimlerinizi daha iyi yönetmek mi istiyorsunuz? Uzmanlarımız, ürünlerinizin öne çıkarılmasını sağlar.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Alakalı bir kitle oluşturun.

  Ürünlerinizi doğru kişilerin önüne koyun.

  Markanız keşfedilsin. Markanızı hedef kitlenizin önünde tutmak için doğru içerikle yaratıcı sosyal ağdan yararlanın. Ekibimiz, kapsamlı pazarlama kampanyaları ve takipçileri oluşturma konusunda geniş deneyime sahiptir. Hedef kitlenizin ilgilendiği içerik türünü oluşturur ve içerikle gerçek zamanlı olarak etkileşimde bulunmalarını sağlarız. Gönderileriniz viral olma yeteneğine sahiptir ve doğal paylaşım yoluyla markanıza daha fazla ilgi uyandıracaktır. Pinterest profilinizi bir potansiyel müşteri yaratma fırsatına dönüştürelim.

  ORGANİK PİNTEREST BÜYÜME

  TAKİP ETTİĞİNİZİ ARTIRIN

  Pek çok işletme, Pinterest’in görsel unsurlarının sunduğu çekiciliği veya pazarlama fırsatını anlamıyor. Ekibimiz, ağdaki eğilimleri analiz eder ve hedef kitlenizi etkileşime girmeye zorlayan içerikler oluşturur, bu da onların ödeme yapan müşterilere dönüşme şanslarını artırır.

  B2C satışları ve büyümesi için Pinterest Pazarlama.

  Güzel hazırlanmış bir Pinterest pazarlama kampanyasıyla ürünlerinizin öne çıkmasını sağlayın.

  İzleyici Araştırması

  Pinterest, bir takipçi edinmenin ve markanızı büyüyen bir yaratıcı kitleye yerleştirmenin benzersiz bir görsel yoludur.

  Zengin Pimler

  Pinterest’in doğası gereği, markanız çok sayıda takipçiyle paylaşılabilir ve bu da doğal bir etkileşim yaratır.

  İçerik Yaratımı

  Reklam fırsatları, büyüme sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilir ve daha hızlı olası satış oluşturma ve dönüşüme yol açabilir.

  Dağıtım

  İçeriğiniz, markanız ve pazarlama mesajınız düşünülerek oluşturulur. Ekibimiz potansiyel müşteriler oluşturmak için güçlü gönderiler oluşturur.

  Angajman

  Web sitenize gelen trafik, organik ve ücretli reklam stratejilerinin bir kombinasyonu yoluyla elde edilir.

  Analiz

  Markanızın nerede olması gerektiğini tespit ediyor ve sizi oraya götürmek için gösterdiğimiz çabaların altını çiziyoruz.

  Pinterest reklamlarımız dönüşüyor.

  Satış gelirinizi artırın

  Pinterest hesabınızda doğru içeriği sunmak zor ve zaman alan bir süreç olabilir. Ekibimiz, hedef kitlenizi paylaşmak ve etkileşimde bulunmak isteyecekleri etkili içerikler oluşturmak için araştırır. Hedef kitlenizle gerçekten bağlantılı içeriğe sahip olmak, onları müşterilere dönüştürmenin temel unsurlarından biridir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yaratıcı yollarla önlerine çıkarıyoruz ve onlara yaratıcı bir dokunuş katarken sunduklarınızı görme fırsatı veriyoruz.

  MESAJINIZI BÜYÜLEYİN

  İNFLUENCERLERE ULAŞIN

  Pinterest’in takipçilerinizi büyütmek için sunduğu reklam ve pazarlama fırsatlarından yararlanarak, daha fazla organik sonuç, ek trafik ve potansiyel müşteriler elde ederiz. Ücretli pazarlama ve organik büyümenin bir kombinasyonu, Pinterest pazarlamanız için en iyi performansı sağlar.

  Daha iyi sonuçlar için zengin pimler kullanın.

  Zengin pimler% 78 daha fazla potansiyel müşteriyi satışa dönüştürür.

  Pinterest, doğru kullanıldığında web siteniz için güçlü bir trafik kaynağı olabilir. Markanıza, web sitenize yeni bir kitle yönlendiren bir ilgi yaratıyoruz. Hedef kitlenizi anlayarak ve onları takip ederek, diğer pazarlama girişimlerinizi Pinterest kampanyanıza bağlamanıza yardımcı olabiliriz. Trafiğinizin nereden geldiğini ve hangi kampanyaların veya gönderilerin pazarlama başarınızı artırdığını doğru bir şekilde belirlemek için gelen trafiği ve yönlendirmeleri izliyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Pinterest'i satışlara ve dönüşümlere dönüştürmek için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)