Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Mobile PPC

ÖDÜL KAZANAN

MOBİL PPC AJANSI

Alıcılarınız mobil cihazlara geçiyor. Markanızın hareket halindeyken görünmesine izin verin.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Mobil alıcıları çekin ve dönüştürün.

  Mobil PPC kampanyalarımız sonuç verir.

  Tüm web kullanıcılarının yaklaşık% 66’sı web’e bir mobil cihaz üzerinden göz atacak. Bu, farklı sosyal platformlar için özel uygulamalar veya çeşitli arama tarayıcıları aracılığıyla olsun, çevrimiçi alana hakim olmak istiyorsanız bir mobil takipçiye sahip olmak çok önemlidir. Tıklama başına ödemeye yönelik mobil uyumlu yaklaşımımız, markanızın mobil web ile uyumlu bir dizi platformda web’e rekabetçi bir şekilde yerleştirilmesini içerir. Uygulama içi reklamcılık, mobil ücretli arama veya geniş reklamcılık ağları aracılığıyla markanızı olması gereken yere konumlandırıyoruz.

  HEMEN ALICILARA ULAŞIN

  MOBİL İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ REKLAMLARI KULLANIN

  Kullanıcılarınızın mobil web’de nerede olduğunu bilmek zor olabilir. Pazarlamacılar, masaüstü kullanıcılarına hitap etmenin en iyi yollarını belirlemek için uzun bir zamana sahipken, mobil web hala gelişmektedir. En son trendleri ve kanalları ele alıyor ve sizi gerçekten önemli olan yere yerleştirmek için bunları karşılaştırmaya devam ediyoruz.

  Mobil web kullanıcılarını hedeflemek için oluşturulmuş mobil PPC.

  İnternet trafiğinin% 52’sinden fazlası mobil cihazlardan geliyor. Onları müşterilerinize dönüştürüyoruz.

  Keşif

  Çoğu arama motoru, masaüstü deneyiminde olduğu gibi mobil web’de de ücretli yerleşimler sunar.

  Strateji

  Mobil görüntülü ağlar, mobil web için yapılmış görsel reklamlar ve etkileşimli içerik sunar.

  Yaratıcılık

  Mobil web kullanıcılarını daha fazla bilgi edinmek için dokunmaya ikna eden benzersiz şekilde ilgi çekici reklamlar oluşturuyoruz.

  Optimizasyon

  Seçtiğimiz anahtar kelimeler, bir endüstri analizine ve kitle araştırmasına dayanmaktadır.

  Başlat

  Kullanıcılarınızı, onları en çok etkileyen mobil uygulamalarda hedefleyin. Radarlarında kalın.

  Yönetim

  Bütçenizi optimize etmeyi, reklamlarınızın sonuçlar açısından kendi başına ödediğinden daha fazlasını sağlamayı amaçlıyoruz.

  Reklamlarımız, kitle araştırmalarından kaynaklanmaktadır.

  Alakalı reklamlarla daha yüksek bir dönüşüm oranının keyfini çıkarın.

  Mobil web kullanıcıları sürekli olarak mobil web’e bağlıdır. Markanızı mobil cihazlarında onların önünde konumlandırarak, onları satın alma yolculuklarında önemli bir zamanda hedefleme fırsatına sahip olursunuz. Mobil web’i özellikle göz önünde bulundurarak, satın alma kararı verirken onları markanıza bağlamaya odaklanarak güçlü bir ücretli arama pazarlama kampanyası oluşturuyoruz. Başlıca arama motorlarını ve benzer ürünleri ve / veya hizmetleri, onları ödeme yapan bir müşteriye dönüştürmek için en iyi fırsatı bulmak için arama yaptıkları farklı yolları hedefliyoruz.

  MOBİL AÇILIŞ SAYFALARI

  MOBİL DÖNÜŞÜMLER İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞTİR

  Açılış sayfanız veya son dönüşüm noktanız sizi kitlenize satan şeydir. Her anahtar kelime veya arama terimi için, onlara güçlü bir ilk izlenim vermenizi sağlıyoruz. Farklı kitleler veya arama bağlamları için en iyi olanı belirlemek için birden çok açılış sayfasını test ediyoruz.

  Mobil PPC otomasyonumuz maliyetleri düşürür.

  Ekstra maliyet olmadan daha hızlı sonuçlar.

  Mobil web, geniş bir çevrimiçi içerik okyanusudur. Mobil pazara farklı görüntü ağları hakimdir ve mobil web kullanıcılarının gördüğü reklamlar üzerinde onlara güçlü bir etki sağlar. Bundan yararlanmak için, hedef kitlenizin güçlü bir görüntülü reklamcılık kampanyası oluşturmak için kullandığı farklı web sitelerini, platformları ve mobil uygulamaları belirliyoruz. Bu, kullanıcılarınızın mobil web’de gezinirken markanızdan haberdar olmalarını sağlar. Bu, hem marka bilinirliğinde hem de dönüşümlerde artışa yol açar.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Müşterilerinize sürekli ulaşmak için DMA'yı kiralayın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)