Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

LinkedIn Yönetimi

KAPSAMLI

LİNKEDİN YÖNETİM HİZMETLERİ

Markanızı profesyonel bir ağda oluşturun. Güvenilirlik oluşturmak için LinkedIn'i kullanın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  LinkedIn'de olası satış yaratmayı teşvik edin.

  Müşterilerimiz olası satış yaratmada önemli bir artış görüyor

  LinkedIn, dünyanın en büyük iş ağı web sitesi olarak kendini pekiştirmiştir. Ekibimiz, hem pazarlamacılar hem de işe alımcılar için harika bir kaynak olan sitede işinizi büyütmenize yardımcı olacak bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Platformdaki varlığınızı yönetebilir, büyüme ve bağlantı fırsatlarını belirleyebilir ve şirketinizin sahip olduğu rekabet avantajı hakkında çok şey söyleyebiliriz. Sektörle daha iyi bağlantı kurmak ve kendinizi zirvede konumlandırmak için LinkedIn profilinizi yönetmemiz için bizi işe alın.

  LİNKEDİN BAĞLANTILARI

  PROFESYONEL KİTLENİZİ OLUŞTURUN

  LinkedIn hesabınızı büyütmenin en iyi yollarından biri, sektörünüzdeki diğer kişilerle organik bağlantılar kurmaktır. Sosyal varlığınızdan en iyi şekilde yararlanmak için sizin adınıza benzersiz içgörüler oluşturuyor, yöneticilerinizden bağlantı talepleri gönderiyor ve şirketinizi organik olarak düşünce lideri olarak pazarlıyoruz.

  Büyüme için LinkedIn Oluşturma

  Tutkulu profesyonellerle bağlantı kurun ve markanızı büyütün.

  İşletme Sayfası Yönetimi

  Organik stratejiler, uzun vadede tutarlı büyümeye yol açarak büyüme için daha iyi fırsatlara yol açabilir.

  Bağlantı Yönetimi

  Markanızı alakalı bir kitlenin önüne koyarak güçlü etkileşimler yaratmak için kitlenizle bağlantı kuruyoruz.

  Hedef Kitle Yönetimi

  Ücretli reklam fırsatları, katlanarak büyümeyi hızlandırabilir ve işletmenizin dönüşüm olasılığı en yüksek olan potansiyel müşteriler üretirken daha hızlı büyümesine olanak tanır.

  İçerik Stratejisi

  İşletmeniz büyüdükçe, LinkedIn şirket sayfanız, en iyi beyinleri ve yetenekleri işe almak için harika bir fırsat haline gelir.

  Etkileyici Sosyal Yardım

  Markanızı doğru kanallarla konumlandırın ve sektörünüzdeki etkileyiciler ve önemli profesyonellerle bağlantı kurarak bir takipçi kitlesi oluşturun.

  Ücretli Kampanya Yönetimi

  Uzmanlarımız mümkün olan en düşük TBM’yi üretirken, daha fazla gösterim için çevrimiçi reklamcılıktan yararlanın.

  Premium işe alım için LinkedIn'i kullanın.

  LinkedIn adaylarının çalışma olasılığı% 78 daha yüksek.

  LinkedIn, B2B müşteri adayları oluşturmak için harika bir fırsat olmasının yanı sıra, son derece tutkulu ve eğitimli kişileri işe almak isteyenler için harika bir profesyonel ağ oluşturma aracı olarak kendini pekiştirdi. İşe alım çabalarınızı, yüksek performanslı ağ kampanyaları oluşturarak, sizi sektörlerindeki en iyi markalarla çalışmak isteyen bir hedef kitleye bağlayarak yönlendirebiliriz. Güçlü ve olumlu bir imaj üreterek, markanızı siz ve yeni fırsatlar arayan tutkulu uzmanlar arasında kişisel bir bağ oluşturacak bir konuma yerleştiriyoruz.

  ÜCRETLİ İŞ REKLAMLARI

  B2B LİDER ÜRETİMİ

  Organik büyümenin avantajları olsa da ücretli büyüme, LinkedIn ağınızı mevcut sınırlamalarınızın ötesine genişletmenin harika bir yolu olabilir. Markanızı en çok görüntülemeyi, tıklamayı ve dönüşümü elde edeceğiniz yerde konumlandırmak için LinkedIn reklam fırsatlarından yararlanarak B2B hedefli potansiyel müşterilerde bir artışa neden oluyoruz.

  Daha fazla müşteri adayı dönüştürün.

  Doğru profille daha iyi bir dönüşüm oranı elde edin.

  Tutkulu profesyoneller LinkedIn sosyal ağını yönetir. Bu etkileyicilerle bağlantı kurarak markanız, sektörünüzde hesaba katılması gereken bir güç haline gelebilir. Düşünce liderlerine doğru mesajı gönderdiğinizden ve sektörünüzdeki etkileyicilere markanızla olumlu bir şekilde etkileşime girmelerini sağlamak için liderlik ettiğinizden emin oluyoruz. Bu, dikkatinizi üzerinize çeker ve B2B liderleri için daha fazla fırsatın yanı sıra ekibinizi genişletmeye çalışırken bulduğunuz adayların kalitesinde bir artışla sonuçlanır.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Müşteri adayları ve işe alım için LinkedIn'den yararlanmak için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)