Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Link Building Services

#1 RANKED

LINK BUILDING FİRMASI

Doğal gelen trafikleri besleyen kaliteli link-building (Link İnşası) stratejileri sunuyoruz.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Yüksek Kaliteli Link-Building Servisleri

  Gerçek ve etik backlink'ler kuruyoruz.

  Binlerce backlink’in arama sonuçlarınızı yükselttiği günler çoktan geride kaldı. Google ve Microsoft gibi firmalar artık niteliğe nicelikten daha çok değer veriyor ve hatta yıldızlar kadar çok link-building yapan sitelere karşı önlem alıyor. DATco’da yalnızca müşterilerimize güvenilir ve ünlü kaynaklardan bağlantılar sağlayabilecek yüksek kaliteli link-building projeleriyle ilgileniyoruz.  DATco olarak biz, online yayıncı ve kaynaklar yardımıyla pozitif ve etik ilişkiler geliştiren birinci sınıf bir link-building servisi sağlamakla gurur duyuyoruz.

  LINK-BUILDING DENETİMİ

  TÜM SİTENİZİ GÖZDEN GEÇİRİYORUZ.

  Son derece ayrıcalıklı bir link portföyü oluşturmaya başlamadan önce, web site varlıklarınızın mevcut statüsü ve link durumunuzu anlamamız son derece önemlidir. Ekibimiz öncelikle kampanyanız için hangi varlıkların kullanılabileceği ve nelerin yaratılması gerektiğini ortaya çıkaran bütüncül bir denetim icra edecektir.

  Link-Building Hizmetleri

  Yüksek kaliteli linklerle sonuçlanacak stratejiler inşa ediyoruz. Bu linklerde herşey nicelikle değil nitelikle ilgili.

  Değer Üretimi

  Size sitenize link vermekle ilgilenecek tüm muhtemel kimselerin kalite standartlarını karşılayacak içeriği garanti ediyoruz.

  Olasılık Analizi

  Link-building uzmanlarımız link portföyünüze faydalı olabilecek online kaynakları tanımlarlar.

  Daha İyiye Ulaşma

  DMA karşılıklı faydaya dayalı iletişim olasılıklarını değerlendirmeye yönelik etkili bir iletişim kanalı oluşturmaktadır.

  İçerik İnşa Etme

  Bazı kanallar içerik geliştirmeyi bekliyor. İçerik uzmanlarımız online yayım için yaratıcı makaleler üretiyorlar.

  İçerik Birleştirme

  Link-building yöneticilerimiz içeriklerin düzenli olarak yayınlanmasını ve link ve iz bağlantılarının yapılmasını garanti eder.

   

  Devam Eden Analizler

  Link-building uzmanlarımız uzun dönemli bağlantılar oluşturmak ve bozulan linkleri tamir etmek adına link portföyünüzü izlemeye sürekli olarak devam etmektedirler.

  Link Kazanma Stratejisi

  amaçlarınız doğrultusunda doğru kanalları seçmek.

  Geleneksel link-building stratejimiz, ekibimizin etkileşim kurma ve web sayfanıza değerli bir link kazandırma adına iletişim kuracağı farklı kanallara yönelik derinlemesine bir araştırma içermektedir. Bu doğrultuda gerçekleştireceğimiz faaliyetleri ve öngörülen sonuçları içeren ayrıntılı bir rapor hazırlıyoruz. Bu rapor ayrıca ihtiyaç duyulan kazanımlar, üretilecek içerik ve linklerin nereye kurulacağı bilgilerini de içermektedir. Sizlere, her bir kampanyanın faaliyetlerinizi nasıl şekillendireceği ve büyüyen bir link portföyünün gerçek değerini anlamanıza yardımcı olacak şeffaf bir görüş sunmayı kendimize görev biliyoruz.

  İÇERİKLERİMİZ SİZE LİNK KAZANDIRIYOR

  DOĞRU MESAJLARI BİZ HAZIRLIYORUZ.

  Gelen her link’in yaratacağı fırsatlar, aynı zamanda kendi uyarılarını da içermektedir. İçerik ve değer üretme uzmanlarımız her kanal için en doğru mesajı hazırlamak üzere titizlikle çalışmaktadırlar. Bu durum herhangi bir çalışma ortağının web sitesinde kullanılan kaliteli bir içeriğin, size de kendi kaliteli kaynağınız olarak dönüşünü sağlamaktadır.

  Link-Building Raporları ve Şeffaflık

  Tüm link-building faaliyetleri ve sonuçları hakkında derinlemesine raporlama.

  Müşterilerimizin kaliteli linkleme faaliyetlerimiz hakkındaki çabalarımızı anlamaları bizim için çok önemlidir. Tüm raporlarımız kendilerine, link-building uzmanlarımızın ünlü ve büyük sitelerden link elde etmeye yönelik işlemleri neticesinde kaydedilen ilerleme hakkında bir görüş vermek üzere dizayn edilmiştir. Her rapor neyin başarıldığına yönelik tam bir görüş ve kampanyanın bu hedeflerine ulaşmak üzere harcanan çabaları içerir. Tüm müşterilerimizin, kampanyalarının uzun vadeli değerini görebilmeleri adına şeffaflığın çok önemli olduğuna inanamaktayız.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  SEO başarısı adına doğru linkleme Hizmeti

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)