Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

İşletme ve Dizin Listeleri

PROFESYONEL

İŞLETME LİSTESİ YÖNETİMİ

Birçok işletme fırsatları kaçırır. Müşterilerinizin sizi bulabileceğinden emin olun.

DMA'ya Güvenen Markalar

İşletmenizi haritaya koyun.

Çevrimiçi potansiyel satışları kaçırmayın.

Amazon’un çevrimiçi ticaret sektöründe güçlü bir varlığa sahip olduğu bir sır değil. Müşterilerimizin ürünlerini, boyutu ve karmaşıklığı hala büyüyen, oldukça popüler ve karlı bir e-ticaret platformunda daha iyi konumlandırmalarına yardımcı oluyoruz. En yeni özelliklerden yararlanmak ve ürünlerinizin son derece görünür olmasını sağlamak için yeni gelişmeler ve platformlardaki değişikliklere bağlı kalıyoruz. Amazon arama motoru optimizasyonuna yönelik araştırma odaklı yaklaşımımız, ürünlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırma tutkumuzdan yararlanmanızı sağlar.

OTOMATİK LİSTELER

HIZLI VE DOĞRU

Gönderim sürecimiz, çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanmak için hem otomatik listelemeleri hem de çevrimiçi dizinlerdeki bilgilerin manuel olarak oluşturulmasını içerir. Sizi hızla listeliyor ve maksimum çevrimiçi gösterim için doğru kategorilerin ve seçeneklerin seçilmesini sağlıyoruz.

Kapsamlı Yaklaşımımız

İşletme ve dizin listeleme gönderimleri, müşterilerinizin sizi bulmasına yardımcı olur.

İşletme Listeleri

Çevrimiçi iş rehberleri, potansiyel müşterilerin kim olduğunuzu anlamasına ve arama motorlarının nerede rekabet ettiğinizi anlamasına yardımcı olur.

İnceleme Yönetimi

Yerel listeleriniz, yerel alıcıların sizi bulmasına ve yerel arama motorlarının sizi rekabetçi bir konuma getirmesine yardımcı olabilir.

Google Haritalar ve Rakipler

Çevrimiçi bir bloga sahip olmak, bir düşünce lideri olmanıza yardımcı olabilir. Çevrimiçi blog dizinleri, bulunmanın harika bir yoludur.

Yerel Listeler

Farklı çevrimiçi bloglara ve web sitelerine içerik katkıda bulunmak, adınızı oraya ulaştırabilir ve arama motorlarına görünürlüğünüzü artırabilir.

Niş Listeleri

İşletmeniz büyüdüğünde ve değiştiğinde, girişlerinizin de büyümeye ve değişmeye ihtiyacı vardır. Çevrimiçi ortamda güncel olmayan bilgilere sahip olma sorununu otomatikleştirmeye ve hafifletmeye yardımcı oluyoruz.

İletişim

Raporunuz, çevrimiçi olarak nasıl temsil edildiğinizi anlamanıza yardımcı olur ve çevrimiçi dizinlerin arama trafiğinizi nasıl etkilediğinin uzun vadeli bir resmini verir.

Tüm işletmelerin% 87'si fırsatları kaybediyor.

Online dizinler ile trafiğinizi artırın.

Yerel işletme rehberleri genellikle yerel gazeteler ve bölgesel topluluklar tarafından sağlanır. Yerel müşterilerinizin sizi bulmasına yardımcı olmak için bu dizinlerde varlığınızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu aynı zamanda işletmenizin Google Haritalar gibi yerel harita web sitelerindeki sonuçlarda gösterilmesi avantajına da sahiptir ve size rekabette avantaj sağlar. Yerel olarak alakalı her yerde kendinizi listelemeniz, yerel kitlenizin yalnızca varlığınızın farkında olmasını değil, aynı zamanda sizi her yerde bulmasını da sağlayacaktır.

İNCELEME YÖNETİMİ

TÜM TEMELLERİ KAPAT

Çevrimiçi içerik, arama pazarlamasının en güçlü unsurlarından biridir. Orijinal makalelerin oluşturulması için bir içerik planı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Daha sonra bu içeriği ek teşhir ve SEO faydası için sizin adınıza doğru kanallara dağıtıyoruz.

Hedeflenen yerel kitlelere ulaşın.

İşletmenizin yerel olarak listelenmesini sağlayın.

İşletmelerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, tüm listelerini takip etmektir. İşletmeniz zaman içinde değiştikçe, telefon numaranızın, adresinizin, web sitenizin ve diğer bilgilerinizin her zaman güncel olduğundan emin olmanız önemlidir. Yanıltıcı veya yanlış bilgilere sahip olmak, özellikle de dizinden dizine tutarsız olduğunda aleyhinize olur. Ekibimiz, durumunuz değiştikçe ve işiniz büyüdükçe tüm girişlerinizin güncellendiğinden emin olmak için özenle çalışır.

İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

“DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

Vana Samara, Aile Hekimi

İşletmenizin olması gereken yerde listelendiğinden emin olmak için DMA'yı işe alın

Request A Quote

HIRE THE BEST

Additional Details(Optional)

Request A Quote

(ITS FAST, EASY & FREE)

Additional Details(Optional)

Get A Free AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free
Website Analysis

Get A Free
Social Media Analysis

Get A Free Reputation Management Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free PPC Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free SEO AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)