Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

International SEO

#1 RANKED

ULUSLARARASI SEO AJANSI

Uluslararası bir kitleye ulaşabilmeniz için çok dilli SEO kampanyanızı hazırlayalım.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Büyümekte olan online bir kitleye ulaşın.

  82'den fazla dilde SEO servisi.

  Uluslararası hedefleri olan şirketlerin bir uluslararası SEO stratejisi olmak zorunda. Bir bölgede başarılı olan, başka bir bölgede olamayabilir. Ayrıca web sitenizdeki ilgi çekici bir sayfa dünya genelindeki ziyaretçilerin ilgisini çekmeyebilir. Uluslararası SEO’ya olan yaklaşımımız, web sitenizin yapısını geliştirmeye ve diğer ülke ya da bölgelerdeki arama sonuçlarına yönelik optimizasyonuna odaklanır. Tüm dünya genelindeki internet kullanıcılarına ulaşabilmek için uluslararası bir yaklaşım benimsemeniz şarttır.

  BÖLGESEL SEO STRATEJİLERİ

  HER BÖLGE İÇİN ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ.

  Etkileyici online bir görünüm için, arama motorlarına tam olarak hangi farklı alanlar için yaratıldığını söyleyen bir web sayfasına ihtiyacınız vardır. Size, tüm global kitlelerinize uygun olacak şekilde, tüm sayfalarında doğru kültürel hususlara önem veren çevirilerin bulunduğu bir web sayfası garanti ediyoruz.

  Kurum içi çevirmenlerimiz SEO uzmanlarımızla iç içe çalışmaktadır.

  Dünya genelinde müşteri arayan şirketlere yönelik dünya çapında uluslararası SEO servisleri sunuyoruz.

  Proje Analizi

  Web sayfanız farklı bölgelere kendi yerel dillerinde benzersiz bir içerik sunmak üzere geliştirilir.

  Bölgesel Analiz

  Her bölge için ayrı bir link inşası ve online etkileşim stratejisi oluşturulur.

  Rakip Analizi

  Anahtar kelime stratejiniz dünya genelinde hedeflediğiniz tüm kitlelere özel olarak hazırlanır.

  Site İçi

  Web sayfanıza bir ziyaretçi geldiğinde kendi coğrafi bölgelerine uygun içerikle karşılaşmaktan dolayı mutluluk duyacaklar.

  Site Dışı

  Markanız, arama sonuçları doğrultusunda, dünya genelindeki web kullanıcıları tarafından isminiz hatırlanacak şekilde tüm dünyaya yayılacak.

  Yeniden Değerlendirme

  Markanız dünya çapındaki internet kullanıcıları tarafından hatırlanacak şekilde dünyaya yayılacak. Sizlere hedeflediğiniz tüm bölgelerde neyi başarmak istediğinize yönelik SEO performansınızı düzenli olarak raporluyoruz.

  SEO'nuz için Tam Doğrulukta Çeviriler.

  SEO için coğrafi olarak hedeflenmiş anahtar kelime ve içerik

  Uluslararası kitleler kendilerine has arama trendlerine sahiptirler. Uluslararası anahtar kelime stratejiniz, ürün ve servislerinizle ilgilenen kitlelerin arama yaptıkları anahtar kelime içeriklerine odaklanmalıdır. Bu durum dünya genelinden ziyaretçilerin trafiği olarak geri dönecektir. Her bir anahtar kelime hedef kitlenizin arama alışkanlıklarına yönelik olarak belirlenir. Ayrıca bölgesel en popüler arama motorlarına yönelik bir araştırma ile yüksek dönüşüm olasılığına sahip trafik akışı garantilenir.

  GLOBAL İÇERİK PAZARLAMA

  DÜNYA GENELİNDE BİR KİTLEYE ULAŞIN.

  Raporlarımız size, tüm hedef bölgelerinizdeki her bir kampanyanın performansına yönelik sağlam bir analiz sunmaya odaklamıştır. Bunu size, yeni trafikleri nasıl avantaja dönüştürebileceğiniz ve SEO performansınızdan en iyi nasıl yararlanacağınıza yönelik bir rehber ile birlikte sunuyoruz.

  SEO uzmanlarımız bölgesel konularda ihtisaslaşmıştır.

  Yerel SEO stratejileri fevkalade sonuçlar üretiyorlar.

  SEO personelimiz ilgilendikleri bölgelerin yerlisi ve uzmanıdırlar. Dünya genelinde anahtar kelime seçimi, içerik oluşturma ve kitle araştırmayı doğrulukla yapabilecek SEO profesyonellerini kadromuzda bulunduruyoruz. Farklı bölge ve diller kapsamlı bir SEO stratejisi için farklı gerekliliklere sahiptir. Kendilerini işlerine adamış SEO uzmanlarımız, her bir kampanyanın başarıya ulaşması için gereken tüm işlemleri gerçekleştirirler.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Doğru SEO ile doğru uluslararası kitleyi hedefleyin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)