Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Influencer Marketing

#1 RANKED

ETKİLEYİCİ PAZARLAMA AJANSI

Önemli etkileyiciler ve popüler web kullanıcıları aracılığıyla kitlenizle bir ilişki kurun.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Etkileyici pazarlamayla satışları artırın.

  Influencer potansiyel müşterileri% 72 daha yüksek dönüşüm oranına sahiptir.

  Çevrimiçi bağımsız içeriğin yükselişiyle, dijital etkileyiciler markanızı kitlenizin önüne çıkarmanın en iyi yollarından biridir. Markanızı kendi hedef kitlesine sunacak önemli influencer’ları hedeflemeye odaklanan pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz. Ekibimiz, markanız ile hedeflediğiniz kitle türüne en uygun olan etkileyiciler arasında bağlantı kurma konusunda uzmanlaşmıştır. Etkileyicilerle organik bağlantılar kurarak, hedef kitlenin onaya en açık olmasını ve markanızla etkileşim kurma olasılığının daha yüksek olmasını sağlıyoruz.

  HEDEF ANAHTAR ETKİLEYİCİLER

  İLGİLİ KİTLELERE ULAŞIN

  Influencer ile markanız arasında açık bir iletişim kanalı sağlayarak mesajınızı influencer’lara taşıyoruz. Etkileyici ile oluşturdukları içeriğin türüne ve pazarlama mesajınıza göre olumlu bir bağlantı sağlamak için bir dizi yaklaşımımız ve stratejimiz var.

  Çekirdek Kitlelerinizi Hedeflemek için Influencer Pazarlama Kampanyaları Oluşturuyoruz.

  Kampanyalarımız, alıcılarınızın güvendiği influencer’ları hedefleyerek potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşümlerde artışa yol açar.

  Kitle Analizi

  Önceliğimiz markanız üzerinde en büyük etkiye sahip olabilecek influencer’larla pozitif bağlantılar kurmaktır.

  İnfluencer Analizi

  Bağımsız veya benzersiz çevrimiçi içerikle ilgilenen geniş kitlelere tanıtarak markanızın tanınırlığını artırın.

  İletişim

  Herkese açık markanız, markanızdaki önemli figürler ve benzersiz sosyal etkileyiciler arasında etkileşimler oluşturarak sosyal bir takipçi kazanın.

  Marka Savunuculuğu

  Çevrimiçi iletişimlerinizin hem müşteri adayı oluşturma hem de potansiyel müşteri dönüşümü ile sonuçlanmasını sağlayın.

  Angajman

  Olumlu marka güçlendirme ile çabalarına katkıda bulunmak için popüler çevrimiçi bloglar ve bağımsız içerik kanallarıyla bağlantı kuruyoruz.

  Zamanında Raporlama

  Hedeflenecek daha fazla kanal bulmak ve gelecek vadeden önemli etkileyicileri belirlemek için her zaman çeşitli çevrimiçi içerik oluşturucuları izliyoruz.

  Etkileyicileri geniş bir kitleye hedefleyin.

  Markalarımız satış gelirlerinde önemli bir artış yaşıyor.

  Markanızın bir etkileyicinin elinde ilgili bir kitlenin önünde olması, size ek müşteri adayı oluşturma ve dönüşüm sağlama konusunda benzersiz bir fırsat sunar. Etkileyicilere benzersiz tavsiye veya bağlı kuruluş kodları sağlayarak kitlelerinin bir satın alma işlemi yapmaları için farklı kampanyalar ve fırsatlar yaratıyoruz. Bu, izleyicilerine özel bir hediye sunarak dönüşümlerde artışa yol açar. Sağladığınız ürün ve / veya hizmetlerin finansal sonuçlarına göre doğru kampanyayı oluşturuyor ve daha fazla potansiyel müşteri dönüşümü için olumlu bir mesaj veriyoruz.

  MARKA SAVUNUCULUĞU

  MARKA ETKİLERİ OLUŞTURUN

  Her şekil ve boyuttaki çevrimiçi bloglar, yeni bir kitle bulmanın benzersiz bir yolunu sunar. Birçok web kullanıcısı daha küçük kanallara ve bağımsız içeriğe yönelerek, kendileriyle markanız arasında kişisel bir bağlantı kurma fırsatı sunar. Hedef kitlenizin keyif aldığı önemli çevrimiçi blogları hedefliyoruz.

  İletişim fırsatlar yaratır.

  Markanıza ilgi çekmek için etkileyicilerle bir araya geliyoruz.

  Etkileyici pazarlamanın temel hedeflerinden biri, bir etkileyicinin markanızı tartışması veya ondan bahsetmesiyle elde edilen marka bilinirliğidir. Markanızın bir etkileyiciyle ilişkilendirilmesi, markanızın, halihazırda kitleleriyle doğrudan ilgilenenlerin spot ışığında olduğu anlamına gelir. Etkileyenler, işlerinin doğası gereği işletmelerin olabileceğinden genellikle izleyicileriyle daha aktiftir. Pozitif marka tanınırlığını artırmak için etkileyicilerin çekirdek kitlenizle olan bağlantılarından yararlanarak pozitif katılımı teşvik ediyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

  DMA bize sadece online bir marka oluşturmada değil, ayrıca sektöre sektöre kendini kanıtlamamızda yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız temin edebilmek için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Markanızı influencer'ların ve onların genişleyen kitlesinin önüne koyun.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)