Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Google Review Management

KAPSAMLI OLUN

GOOGLE İNCELEME YÖNETİMİ

Müşterileriniz sizi internette aradığında ne görürler? Her şeyin yolunda olduğundan emin olabiliriz.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Dönüşümleri artırmak için Google incelemeleri.

  Daha iyi incelemelere sahip olmak, daha iyi bir alıcı görünümü demektir.

  Müşterileriniz sizi bulmak için Google’da arama yapıyor. Google’ın My Business platformunda müşterilerinizden olumlu yorumlar almak giderek daha önemli hale geliyor. Olumlu eleştirilere sahip olmak size perakende lokasyonunuza artan yaya trafiği, markanıza karşı artan tüketici güveni ve doğrudan müşterilerinizden geri bildirim alma yeteneği gibi bir dizi fayda sağlar. Olumsuzluğun çevrimiçi varlığınızı ele geçirmesini önlemek için proaktif bir yaklaşım benimserken, işletmeniz için olumlu yorumlar almanız için ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlıyoruz.

  YORUMLARI DENETLEYİN

  DOĞRU HİKAYEYİ ANLATIN

  Olumsuz bir deneyim ortaya çıktığında, işletmenizin müşteriye mümkün olan en kısa sürede ulaşması çok önemlidir. İncelemelerinizi izliyor, olumsuz veya tarafsız yorumları tespit ediyor ve sorunu düzeltip olumlu hale getirmeye yardımcı olmak için doğru yanıtı aldığımızdan emin olmak için ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

  Google İşletme İncelemelerinin Satış Süreciniz İçin Harika Bir Varlık Olmasına İzin Verin.

  Olumlu eleştiriler gören alıcıların dönüşüm sağlama olasılığı% 75 daha yüksektir. Olumsuz yorumlar potansiyel alıcıları kaçırır.

  İnceleme Analizi

  Yorumlarınızı, arkasındaki düşünceyi anlamak ve geri bildirimleri derlemek için analiz ediyoruz.

  Angajman

  Hem olumlu hem de olumsuz incelemelere yanıt vermek, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin işinize yatırım yaptığınızı anlamasını sağlar.

  Pozitif Takviye

  Kullanıcının olumlu yorumlarını pekiştirerek, diğer kullanıcılar da yorum bırakmaya zorlanabilir. Güçlendirme çevrimiçi ve çevrimdışı gerçekleşir.

  İnceleme Üretimi

  My Business profiliniz için daha fazla yorum oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

  Otomasyon

  Ekibimiz, inceleme üretimini artırmanıza ve olumlu geri bildirim almanıza yardımcı olmak için eyleme geçirilebilir öğelerden oluşan bir liste hazırlayacaktır.

  Duygu Analizi

  Özel raporlarımız, hedeflerinizi ve hedeflerinizi ve bunlara yönelik kaydedilen ilerlemeyi dikkate alır.

  Daha İyi Bir EBM ile Daha Fazla İş Yapın

  Müşterilerimiz, LinkedIn'de satışlarda önemli bir artış görüyor.

  LinkedIn doğası gereği güncellemeler yapar ve yayınlanan makaleler, markanızı platformla alakalı tutmanın önemli bir parçası. En son teklifleriniz, ekibinize eklemeleriniz hakkında ilgi çekici güncellemeler oluşturuyoruz ve hedef kitlenizin gelişmelerden haberdar olmasını sağlamak için markanızın başka yerlerde aldığı övgüler sunuyoruz. Diğer içerikler, kitlenize markanızı okuması ve onunla etkileşim kurması için daha fazla neden vermek için platformda oluşturulur ve yayınlanır. Etkileşimli içerik, onların etkileşimde kalmalarına yardımcı olur ve gelecekte sizinle uyum sağlama olasılıkları artar.

  AZALTILMIŞ OLUMSUZ ETKİ

  KÖTÜ YORUMLARI KALDIRIN

  Olumsuz incelemeler sinir bozucu olabilir. Müşterilerinize ulaşarak, sorunu tespit ederek ve çözmek için çalışarak sorunun kökenine saldırıyoruz. Ayrıca, gerçek olmayan veya düşmanca olan incelemelerin Google’a bildirilerek kaldırılması için adımlar atıyoruz.

  Reklam optimizasyonu, daha iyi B2B potansiyel müşterileri anlamına gelir.

  Olumlu pekiştirme yoluyla daha fazla yorum alın.

  Müşterilerinizden olumlu yorumlar almanın en iyi yollarından biri, tüm çevrimiçi varlığınızda olumlu pekiştirmedir. Her olumlu incelemenin sosyal medyada vurgulanmasını ve incelemeden çıkan müşterilerle iletişime geçilmesini ve bu incelemeler için kişisel olarak teşekkür edilmesini sağlamak için adımlar atıyoruz. Bu, müşterilerinizi aynı şeyi yapmaları için arkadaşlarını ve ailelerini önermeye yönlendirir. Ekibimiz, sosyal yardım görevini üstlenir ve mesajınızın şirketinize uyarlanmasını sağlar.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Yorumlarınızın anlaşmaya uygun olmasını sağlamak için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)