Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Google Penalty Assessment

KAPSAMLI

GOOGLE CEZA DEĞERLENDİRMESİ

Bir Google cezası mı aldınız? Uzmanlarımız nedenleri belirlesin ve bir çözüm bulsun.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Arama sonuçlarınızı kurtarın.

  Neden cezalandırıldığınızı öğrenecek ve düzelteceğiz.

  Web sayfanıza bir ceza uygulandığına dair bir uyarı mı aldınız? Bu, sayfanızın artık arama motorunda görünür olmadığı, ya da görünürlüğünün büyük oranda düşürüldüğü anlamına gelmektedir. Ekibimiz web sayfanızın yeniden listelenmesini sağlayacak işlemleri tanımlayabilir ve yeniden webmaster kılavuzlarında yerinizi alacağınız bir hareket planı oluşturabilir. Yeniden listelenmenin arama trafikleri ve işiniz üzerindeki etkisini biliyoruz. Bu yüzden en kısa zamanda bir faaliyet planı hazırlayarak sorunlarınızı düzeltmeyi ve web sayfanızın yeniden görünür olmasını sağlıyoruz.

  DERİNLEMESİNE DENETİM

  SORUNLU LİNK'LERİ ORTAYA ÇIKARALIM

  Web sayfalarının cezalandırılmasında en önemli nedenlerden biri zayıf ya da toksik linklerdir. Oluşturulmuş linklerin kalite ve kaynaklarını analiz ederek etkilerini ortaya çıkarıyoruz. Zayıf link stratejisi izleyen siteler sıklıkla cezalandırılır ve bu ceza sizin sitenize de yansır.

  Uzun Vadeli SEO Stratejiniz

  Hedefleri Belirlenmiş bir SEO Stratejisiyle Uzun Dönemli Büyüme Sağlayın

  Backlink Analizi

  Link portföyünüzü, hangi linklerin çok riskli olduğu ve yeniden listelenmenizi doğrudan etkilediğini ortaya çıkarmak üzere değerlendiriyoruz.

  Manuel Değerlendirme

  Web sitenizdeki içerikleri, Google Webmaster Kurallarını karşıladığını ve arama indekslemelerinden içerik saklanmadığını garanti etmek adına kontrol ediyoruz.

  Geri Kaldırma Talepleri

  Önceki SEO kampanyalarınız, Google’ın arama motoru için değersiz olduğunu belirlediği uygulamalara yönelik kanıtlar barındırabilir.

  Link Tanınmama

  Cezanızda etkili olan anahtar hususları düzeltmeye yönelik atılabilecek adımlar ve hareket tarzlarını içeren bir liste hazırlıyoruz.

  Yeniden Değerlendirme

  Analizlerimiz, gelecekte ceza ile sonuçlanabilecek riskleri tanımlamak için mevcut SEO uygulamalarınızın içine dalmaktadır.

  Raporlama

  DMA sizi, arama motoru stratejilerinizi nasıl değiştirebileceğiniz hususunda bilgilendirmek adına en son gelişmeler ve yeni kurallar hususunda en önde yer almaktadır.

  Manuel link & web sayfa analizi.

  Google ceza düzeltmesindeki kusurları belirleyin.

  Arama motoru optimizasyonunun ilk günlerinde arama motorlarında basitçe görünürlük sağlayacak içerikleri oluşturmak alışılmış bir uygulamaydı. Google artık bu tür davranışları kötü niyet olarak değerlendiriyor, tekrarlar ve spam anahtar kelimeler içeren, doğal olmayan içerikleri gizleyen, ya da arama indekslemelerine tanımlandığı halde kullanıcılardan içerik saklayan siteleri cezalandırıyor. İçeriğinizde yer alan potansiyel hususları tanımlıyor ve içeriğinizin değerli kısımlarını tutarken sorunlu kısımlarını değiştireceğiniz bir yeniden yazma planı oluşturuyoruz.

  KÖTÜ LİNKLERDEN KURTULUN

  YENİ BİR ARANMA YAPISI OLUŞTURUN

  Sizlere çözümlenmesi gereken hususları ve SEO kampanyanızın yeniden yola koyulmasını sağlayacak bilgilere yönelik bir liste verilecek. Ayrıca size neden ve nasıl bir takım değişikliklerin yapılması gerektiğine ve hangi mevcut çabalarınızın Google kurallarıyla uyumlu olduğuna yönelik benzersiz bir öngörü sunuyoruz.

  Tekrar değerlendirmelerimiz sonuç üretiyor.

  SEO ile ilgili risk ve problemleri tanımlıyoruz.

  SEO kampanyanız, faaliyetlerinizin yöneliminin arkasındaki orjinal mantığı anlamak ve arama devinin kurallarına göre hangi yönlerinin aksadığını belirlemek üzere derin bir değerlendirmeden geçirilir. Kampanyanıza negatif etkisi olacak tüm riskli uygulamalar not edilir. Ekibinize daha kapsamlı ve ceza karşıtı karşı eylem planına sahip yeni bir kampanya geliştirmede yardımcı olabiliriz. Böylece Google’a niyetinizin iyi olduğunu gösterebilirsiniz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Google'la ilişkilerinizi düzeltebilecek DATco ile çalışın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)