Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Franchise

SEO HİZMETLERİ

MARKA ZİNCİRLERİ İÇİN

Marka zincirlerinin yerel müşteriye hitap etmeleri daha zordur. Bizim SEO uzmanlarımız, hem genelde hem de yerel olarak arama sonuçlarında görünürlüğünüzü artıracak SEO kampanyaları oluştururlar.

  Google’da sizi üst sıralara taşıyacak hizmetlerimizi inceleyin.

  Marka zincirinizi Google'ın en üst sırasına çıkaralım.

  Uzmanlarımız, sizi oraya taşımak için derinlemesine çalışırlar.

  SEO başarısının sırrı hem web sayfası içi hem sayfa dışındaki stratejilerde yatmaktadır. Bizim SEO takımımız, zincirinizin mevcut sayfasının ve online görünürlüğünün derinlemesine analizini yapar ve buna göre sayfanın içeriğini ve yapısını geliştirir. Sayfa dışındaki çalışmalar ise, yerel dizinlerde ve ilgili zincir endüstrisinde, önemli web kaynaklarından gelen bağlantıları oluşturarak yapılır.   Bu bütünleşik yaklaşım, zincirinizin reklam kanalları ve ödemeli satın alma stratejilerini çepeçevre sarar.

  OPTİMUM STRATEJİ

  ETKİLİ ANAHTAR KELİMLER

  Dünyadaki en güçlü SEO stratejisine sahip olabilirsiniz ama eğer doğru anahtar kelimeleri kullanmazsanız bu durum hiçbirşey ifade etmez. Pazarlarınızın her biri üzerinde ve hedef kitlenizin nasıl online arama yaptığını anlamak konusunda meşakkatli bir çalışma yaparak marka zincirinizin SEO kampanyası için doğru anahtar kelimeleri üretiyoruz. 

  Marka zincirinizin SEO kampanyasına içeriden bir bakış açısı sahibi olun.

  SEO kampanyanızın size sağladığı değeri anlayın.

  Biz şeffalığa çok önem veririz. Raporlarımız, size takımlarımızın ne yaptığını, bu çalışmaların ne kazandıracağını ve o zamana kadar arama görünülürlüğü konusunda ne kazandırdıklarını tam olarak gösterir. Marka zinciri pazarlama planınız, açık bir şekilde yazılı olarak ortaya konur ve sonuçlarının sizleri ve değişimi nasıl etkileyeceğini gösterir. Ayrıca SEO stratejinizin yerel satışlarda ve yerel arama sonuçlarında kazandırdığı değeri görmenizi sağlarız. 

  DATco Digital'e güvenen markalar

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)