Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

FAQs

SIK SORULAN

YAYGIN SORULAR

En sık sorulan sorulara verdiğimiz yanıtlar. Bize soru sorun.

Genel

Dijital Pazarlama Ajansı, irili ufaklı işletmelerle çalışır. Her projeyi, her ölçekte ve uzmanlıktaki şirketlerde çalışma konusunda geniş deneyime sahip doğru profesyonellerle buluşturuyoruz. Bu, her proje üzerinde doğru kişilerin çalışmasını sağlar. İster yerel hedef kitlenize ulaşmak isteyen küçük bir şirket, ister çok sayıda pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen büyük, çok uluslu bir marka olun, pazarlama kampanyanızı başarılı kılmak için gereken deneyime ve tutkuya sahip dijital pazarlama uzmanlarımız var.

Hem organik hem de ücretli arama pazarlarında kayda değer ilerlemeler kaydeden ödüllü bir dijital pazarlama ajansıyız. Sunduğumuz belirli hizmetler, altı ana alandan oluşan üst navigasyonumuzdadır: arama motoru optimizasyonu, tıklama başına ödeme, sosyal medya, itibar yönetimi, web geliştirme ve pazarlama otomasyonu. İşletmelerin çevrimiçi bir hedef kitle bulmasına, bu hedef kitleye güçlü bir mesajla ulaşmasına ve bu etkileşimi uzun vadeli fayda sağlayacak anlamlı bir ilişkiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz. Çoğu işletme, dijital pazarlamaya yönelik birleşik bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Markanızı çevrimiçi ortamda büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın. Size, en çok değerini göreceğiniz hizmetlerin ve özel bir dijital pazarlama kampanyasından elde edebileceğiniz beklentilerin kapsamlı bir analizini sağlayabiliriz.

Üzerinde çalıştığımız her proje, birlikte çalıştığımız işletmeye özeldir. Sonuç olarak, standartlaştırılmış bir fiyatlandırma modeli kullanmıyoruz. Her kampanya, neyi başarmak istediklerine ve onları oraya nasıl ulaştırabileceğimize bağlı olarak çalıştığımız işletmeye göre uyarlanmıştır. Değer üretecek ve uzun vadede size anlamlı gelecek özel bir fiyat teklifi almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizi arayın veya iletişim formumuzu doldurun. Satış temsilcilerimizden biri işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinecek ve size kendi özel teklifinizi sunacaktır.

Diğer ajanslara, kendi başlarına halletmeye alışık olduklarından daha büyük veya daha uzmanlaşmış projelerde yardımcı oluyoruz. Dijital pazarlama hizmetleri sunuyorsanız ve üstesinden gelemeyeceğiniz çözümlere ihtiyaç duyan müşterileriniz varsa, lütfen iş geliştirme ekibimizle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama Ajansının merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir, ancak “bize ulaşın” sayfamızda görüldüğü gibi Birleşik Krallık, Avustralya, Hindistan ve diğer ülkelerde faaliyet göstermektedir. Dünyanın her yerinde fiziksel ofislerimiz var ve işletmelerin hem yerel hem de uluslararası hedef kitlelerine ulaşmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Diğer pazarlama ajanslarının çoğu, DMA’nın müşterilerine verebileceğinin yalnızca bir kısmını sunar. DMA, işletmelere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tek bir varlık sağlayan SEO, PPC, sosyal medya pazarlaması, itibar yönetimi, web geliştirme ve daha fazlası için tek durak noktasıdır. İç yapımız, ekiplerimizin müşterilerimiz için olağanüstü sonuçlar üretmek üzere birlikte çalışmasını ve her bir hizmetimiz arasında bir köprü oluşturmasını sağlar.

Arama motoru optimizasyonu

Başlangıçtan itibaren, SEO uzmanlarımız rekabet ettiğiniz pazarı ve rakiplerinizin çevrimiçi olarak gerçekleştirdiği belirli uygulamaları anlamak için işletmenizin derin bir analizini gerçekleştirecek. Kampanyanız için anahtar kelimeleri, web sitenizin yapısını ve sayfa dışı optimizasyon için odaklandığımız kanalları bu analizin sonuçlarına göre seçiyoruz. Araştırma odaklı yöntemimiz, “herkese uyan tek beden” yaklaşımı yerine sonuçların tutarlı bir şekilde elde edilmesini sağlar. SEO kampanyanızın uzun vadeli bir yatırım olmasını bekleyebilirsiniz, genellikle bir getiri görmeden önce 3-6 ay gerekir. Bizi rekabetten ayıran şey, elde ettiğimiz uzun vadeli sonuçlardır. Adınızı sıralamak ve ardından kaybetmek yerine, markanızı otorite olarak belirlemeye çalışıyoruz ve arama motorlarını sayfalarınızı tutarlı bir şekilde sonuçların en üstünde göstermeye teşvik ediyoruz.

Her kampanya farklıdır. Benzer sektörlerdeki benzer büyüklükteki iki şirket, benzer sonuçlar elde etmek için hala çok farklı yaklaşımlara sahip olacak. Her kampanyayı, müşterilerimizin web sitelerinin büyük arama motorları tarafından sağlanan arama sonuçlarında sıralanmasını sağlamak için karşılaştıkları benzersiz hedeflere ve zorluklara göre kişiselleştirmeye çalışıyoruz. İşletmenize maliyetleri, DMA’nın zaman taahhüdünü ve markanızın sıkı çalışmamızın ve SEO kampanyanıza adanmışlığımızın sonuçlarını ne zaman görmeye başlayacağını belirten özel bir teklif sağlayabiliriz.

Organik trafiğinizi artırmak ve en rekabetçi anahtar kelimelerinizden kalıcı bir etki elde etmek istiyorsanız, DMA tam size göre. Arama motoru optimizasyonu, çalışmasını sağlamak ve bu sonuçları kalıcı kılmak için uzun vadeli taahhüt ve çaba gerektirir. Bazı SEO şirketleri, hızlı bir ücret karşılığında yüksek bir yerleştirme elde etmek için kısa vadeli stratejiler kullanmayı tercih eder, ancak neredeyse tüm bu durumlarda, yerleşimler uzun sürmez. Büyük arama motorları algoritmalarını bağlantı şemalarıyla savaşacak şekilde ayarladıkça, bu stratejiler kalıcı sonuçlar yaratmaz ve müşteriler için daha fazla baş ağrısı yaratır. Uzun vadeli inşa etmeye odaklanıyoruz.

Tıklama Başına Ödeme Yönetimi

Bir tıklama başına ödeme projesi üstlendiğimizde, en fazla değeri elde etmek için kendimizi kampanyanın sürekli bakımına ve ayarlamasına adarız. PPC uzmanlarımız, bir kampanya oluşturma ve onun kendi işini yapmasına izin verme fikrine düşkün değiller; Kampanyanın hem kısa hem de uzun vadede nasıl performans gösterdiğini sürekli takip ediyor ve izliyoruz. Doğru yaklaşımla doğru hedef kitleye ulaştığımızdan emin olmak için kampanyalarımızın her biri, her anahtar kelime, açılış sayfası ve reklam yerleşimi için en yüksek değeri elde etmek üzere titizlikle değerlendirilir.

Her projenin farklı gereksinimleri ve hedefleri vardır ve sonuç olarak standart bir fiyatlandırma yapımız yoktur. Hiçbir gizli ücret veya gündem olmadan, her projeyle ilgili maliyetleri önceden anlaşılır hale getiriyoruz. Tıklama başına ödeme kampanyanız için özelleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. PPC kampanyanızı başlatmaya hazır olana kadar asla zorunluluğunuz yoktur.

Anlamlı pazarlama zaman alır. Pazarlama kaygılarına kısa vadeli bir çözüm bulmak yerine uzun vadeli büyüme arayan işletmeler için tıklama başına ödeme projeleri üstleniyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı, toptan pazarlama çözümleri sağlayıcısı değildir. Her projeye tutkuyla bağlıyız ve her kampanyayı performans açısından sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz.

Sosyal Medya

Bir müşteri için bir sosyal medya projesi üstlendiğimizde, kendimizi onların sosyal mevcudiyetine yatırırız. Her proje, profesyonellerimizin yıllardır geliştirmekte olduğu becerileri test etmek için bir fırsattır. Temsil ettiğimiz her markayı kim olduklarını, onları rakiplerinden ayıran şeyin ne olduğunu ve çekirdek hedef kitlesinin kim olduğunu anlamak için araştırmaya zaman ayırıyoruz. Ardından, kampanyaları için mümkün olan en yüksek satış dönüşümüne yol açan doğru etkileşim türünü sağlamak için bu kitleyle sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmanın en iyi yöntemlerini belirleriz.

Her proje benzersiz bir zorluktur ve bu nedenle, izlenecek doğru rotayı belirlemek için bir başlangıç analizi gerektirir. Dijital Pazarlama Ajansının ne yapacağını ve ne pahasına olacağını net bir şekilde tanımlamak için tüm potansiyel projeler için ücretsiz bir teklif sunuyoruz. Her proje farklı olduğu için, standart bir fiyatlandırma yöntemi sağlayamıyoruz. Kampanyanın tam olarak ne kadara mal olacağını ve hangi dönemde olacağını açıklayacağız.

Sadece sayıları artırmayı amaçlayan kısa vadeli kampanyalar yerine sosyal medyada uzun vadeli başarı elde etmek isteyen işletmelerle çalışıyoruz. Sosyal medyanın çalışması için, hem temsil edilen marka adının hem de sosyal medyayı işe yarar hale getirmek için çalışan ekibin özveri gerekir. Kendimizi, uğraştığımız her sosyal medya kampanyasının uzun vadeli başarısına adadık ve müşterilerimizin de bu sonuçlardan yararlanmaya kendini adamasını istiyoruz. Toptan bir sosyal medya hizmeti arıyorsanız veya sadece sosyal medyadaki varlığınızı şişirmek istiyorsanız, Dijital Pazarlama Ajansı sizin için uygun olmayabilir. Ancak, sosyal medyanın işinize yaramasını istiyorsanız, DMA doğru seçimdir.

İtibar Yönetimi

Arama motorları ve sosyal medya geri bildirimlere, derecelendirmelere ve incelemelere daha fazla yetki verdiği için itibar ve marka yönetimi çevrimiçi pazarlamanın önemli bir yönü haline geldi. DMA, itibar ve marka yönetimini hem saldırgan hem de savunmacı bir hizmet olarak görür. Sadece sosyal medya, Yelp ve diğer birkaç kaynakla yetinmiyoruz. DMA, farklı platformlar daha etkili hale geldikçe kapsamımızı sürekli olarak genişletme konusunda proaktiftir.

İtibar yönetimi genellikle saatlik ücret üzerinden faturalandırılır. Kullanılmayan saatlerin bir sözleşme anlaşması dahilinde gelecekteki işlere yatırılması mümkün olabilir.

İtibar ve marka yönetimi işinize özeldir ve muhtemelen şirketinizdeki kişileri içerebilir. DMA, bazı arka plan çalışmaları gerçekleştirecek ve hizmetlerimizin en iyi nasıl yardımcı olabileceğini değerlendirecektir.

Web Tasarımı ve Geliştirme

Web siteniz genellikle potansiyel müşterinizin ilk izlenimidir. Bu ilk izlenimin önemini anlıyor ve yaptığımız işi garanti ediyoruz. Her web sitesi, benzersiz gereksinimlerinize ve hedeflerinize göre sıfırdan oluşturulmuştur. Bir projeye başlamadan önce, o web sitesi ile elde etmek istediklerinizin yanı sıra projeyi de anlamak istiyoruz. Web sitesini oluşturma yaklaşımımız, tasarım ve / veya geliştirme sürecini olabildiğince sorunsuz hale getirmek için kampanyanın başlangıcında zaman çizelgeleri ve sizden gelen tüm gereksinimlerle belirlenecektir. Teslim tarihlerimizi karşılıyor ve beklentileri aşıyoruz.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme, DMA’da tamamen özelleştirilmiştir. Tasarım, geliştirme kilometre taşları ve ödeme koşullarını içeren ayrıntılı bir teklif, herhangi bir çalışma yapılmadan önce sunulacaktır.

Uzun vadede bir şeyler inşa etmek istiyorsanız çok uygunsunuz. Toptan tasarım ve geliştirme ile ilgilenmiyoruz. Her web sitesi, size en başından itibaren doğru web sitesini sunmak için benzersiz gereksinimlerinize ve spesifikasyonlarınıza göre oluşturulmuştur. Tasarım ve geliştirme sorunlarınız için benzersiz bir çözüm arıyorsanız, doğru yer biziz.

Pazarlama Otomasyonu

Oluşturduğumuz her pazarlama otomasyonu kampanyası, potansiyel müşterileriniz için hızlı bir tuzaktan ziyade uzun vadeli bir çözümdür. Potansiyel müşterilerinizi, çok çeşitli medyalarda markanızla nasıl etkileşim kurduklarına bağlı olarak ilgi çekici pazarlama mesajlarıyla ikna etmek için tasarlanmış bir kampanya oluşturuyoruz. Kullanılan platform ve alınan yaklaşım amaç ve hedeflerinize dayanmaktadır. Her olası müşteriyi ödeme yapan bir müşteriye dönüştürmek için size en iyi mücadele şansını vermek için kampanyalar oluşturuyoruz.

Pazarlama otomasyonları özelleştirilmiş hizmetlerdir. Tasarım, geliştirme kilometre taşları ve ödeme koşullarını içeren ayrıntılı bir teklif, herhangi bir çalışma yapılmadan önce sunulacaktır.

Hızlı ve kolay bir çözüm arıyorsanız, Dijital Pazarlama Ajansı muhtemelen en iyi seçeneğiniz olmayacaktır. Pazarlama dolarınızdan mutlak en iyi değeri elde etmek için ilgi çekici ve kapsamlı bir strateji arıyorsanız, DMA, potansiyel bir alıcıyı ödeme yapan bir müşteriye dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şansı size verecek şekilde tasarlanmış güçlü bir kampanya oluşturmaya hazırdır.

Request A Quote

(ITS FAST, EASY & FREE)

  Additional Details(Optional)

  Get A Free AnalysIs

  (GIVE US 24 HOURS)

   Get A Free
   Website Analysis

    Get A Free
    Social Media Analysis

     Get A Free Reputation Management Analysis

     (GIVE US 24 HOURS)

      Get A Free PPC Analysis

      (GIVE US 24 HOURS)

       Get A Free SEO AnalysIs

       (GIVE US 24 HOURS)