Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Facebook Review Management

PROFESYONEL

FACEBOOK İNCELEME YÖNETİMİ

Müşterileriniz Facebook'ta. Alıcılarınızın markanız hakkında olumlu bir imaja sahip olmasını sağlayın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  İncelemeler ile Dönüşüm Oranlarını İyileştirin.

  Gerçek müşterilerden olumlu yorumlar alarak alıcıları ikna edin.

  Müşterileriniz Facebook’ta. Sitenizde işletmenizle karşılaşacaklar. Girişinizde ne tür incelemeler olduğunu biliyor musunuz? İşletmelerin en büyük çevrimiçi inceleme kaynaklarından birini kontrol etmelerine yardımcı oluyoruz. İster yorumlarınızda olumlu bir oranın korunmasına yardım arıyor olun, ister olumsuz yorumları olumlu bir bakış açısıyla çözme konusunda yardım arıyor olun, anlatıyı olumlu yönde yönlendirmenize yardımcı olabiliriz. Yorumlarınızı değiştirmenize yardımcı olmak ve onları işletmeniz için güçlü bir pazarlama aracı haline getirmek konusunda tutkuluyuz.

  HIZLI YANITLAR

  ALICI KATILIMI ANAHTARDIR.

  Olumsuz bir incelemeye yanıt vermek, sorunla başa çıkmanın harika bir yoludur. Alışveriş yapanların çoğu, bir kişinin deneyiminin diğeriyle aynı olmayabileceğini anlıyor. Sorunu çözmek için çaba sarf etmek, incelemenin olumlu bir deneyimi yansıtacak şekilde güncellenmesine neden olabilir. Doğru hikayeyi anlatmanız ve olumsuz incelemeleri çözmeniz için çok çalışıyoruz.

  Facebook'taki Olumlu Yorumlar Daha İyi Satış Görünümü Sağlıyor.

  Tüm alıcıların% 68’i önce Facebook’u kontrol edecek. Markanız için olumlu bir imaj gördüklerinden emin olun.

  İnceleme Analizi

  Markanızın olumlu bir şekilde görülmesini sağlamak için geri bildirim üreterek, ortak bir modeli izleyen incelemelerdeki ifadeleri analiz ediyoruz.

  Angajman

  Temel sorunla ilgilenmek ve marka güvenini yeniden sağlamak için olumsuz incelemelere proaktif yanıtlar verilir.

  Pozitif takviye

  Olumlu incelemeler, yanıtlarla pekiştirilir ve müşterilere işleri için teşekkür edilir.

  İnceleme Üretimi

  Facebook sayfanız için ek incelemeler oluşturmak için bir plan geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

  Otomasyon

  Facebook sayfanız ve diğer kanallar, olumlu yorumları vurgulamak ve markanızın olumlu olmasına dikkat çekmek için kullanılır.

  Duygu Analizi

  Özel raporunuz, müşterilerinizin sizin hakkınızda neler söylediği ve incelemeleri iyileştirmek için neler yapabileceğiniz konusunda size bir fikir verecektir.

  Facebook'ta İncelemeler Oluşturuyoruz.

  Satışları artırmak için inceleme üretimini artırın.

  Olumsuz yorumlarla başa çıkmanın en iyi yollarından biri, müşterilerinizden olumlu yorumlar almaktır. Sadece sorarsanız Facebook sayfanıza yorum bırakacak müşterileriniz var. Ödeme yapan müşterilerinizin incelemelerini organik olarak yönlendirmek için çeşitli stratejilerimiz var, aynı zamanda zaman ayırmak istemeyenleri inceleme bırakmak için ikna etmeye çalışıyoruz. Bu, müşterilerinizin sunduğunuz ürün veya hizmetlerin kalitesini kanıtlamaya aktif olarak katılmasını sağlar.

  NEGATİF İNCELEMELERi SÖN

  KÖTÜYÜ DEĞİŞTİRECEK YENİ YORUMLAR

  Bazen olumsuz yorumlar doğru bir resim vermez. Düşman bir eski çalışan, sektörünüzdeki bir rakip veya size saldıran kötü niyetli bir taraf, şartları açıkça ihlal eden veya yanlış bilgi içeren incelemeleri kaldırmak için harekete geçiyoruz.

  Olumlu Eleştirmenlerinizi Ödüllendirin.

  Güçlendirme, daha sık incelemelere yol açar.

  Çevrimiçi pozitifliği korumanın en tutarlı yolu, pozitifliğin işareti haline gelmektir. Olumlu bir inceleme bırakmak için zaman ayıran ve yerel veya çevrimiçi topluluğunuzun etkili üyelerinden olumlu incelemeler ve pekiştirme talep edenleri vurgulamanın bir yolu olarak olumlu pekiştirmeyi kullanıyoruz. İlgi çekici ve bir konuşma yapmaya istekli olarak, hem yorumlarınızdan öğrenebilir hem de diğerlerini katılmaya ikna etmenin bir yolu olarak kullanabilirsiniz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Facebook itibarınızın olumlu olduğundan emin olun. DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)