Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Enterprise Reputation Management

PROFESYONEL SEÇİN

KURUMSAL İTİBAR YÖNETİMİ

Çevrimiçi itibar bir konuşmadır. Konuşmanın olumlu olduğundan emin olun.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Markanızın Algısını Kontrol Edin.

  Müşteri kazanmak için müşterinizin sesini kullanın.

  Çevrimiçi incelemelerin, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin ve sosyal medyanın hakim olduğu bir çevrimiçi pazarda, birçok marka adı, anlatının bir anda değişebileceği bir sektörde olumlu bir imajı korumayı zor bulmuştur. Olumlu bir müşteri deneyimi sağlayarak marka adlarının ve işletmelerin alakalı kalmasına ve olumlu imajını korumasına yardımcı oluyoruz. Çalışan etkileşimi ve nihai ürün veya hizmet dahil olmak üzere müşteri deneyiminin her bir parçasıyla iletişimin açık ve öz olmasını sağlamak için çok adımlı bir yaklaşım benimsiyoruz.

  OTOMASYONU İNCELE

  ÇEKİM POZİTİFLİĞİ

  Markanın nasıl tasvir edildiğini belirlemek için geleneksel ve çevrimiçi medyayı, popüler inceleme platformlarını ve sosyal medyayı izleyerek müşterilerimizi rakiplerimizin önünde tutuyoruz. Olumsuz medya kapsamı potansiyeli veya çevrimiçi incelemelerde olumsuz modeller gerçek zamanlı olarak belirlenir ve ekibinizle paylaşılır.

  Our Comprehensive Reputation Management Service

  Improve and protect your reputation online.

  Basın Yayınları

  Sürekli gerçek zamanlı izleme, size temel sorunları çözmede bir başlangıç sağlayarak çevrimiçi itibarınızı korur.

  Rakip Web Siteleri

  Sizi müşteri ve genel duyarlılık ile iletişim halinde tutmak için farklı kanallardaki genel duyarlılığı belirliyoruz.

  Sosyal Medya

  Olumsuz incelemelerde ortaya çıkan sorunlar iletilir ve çözülürken, çevrimiçi incelemeler markanız için olumlu bir imaj oluşturmanın bir yolu olarak kullanılır.

  Siteleri İncele

  Markanız müşterilerden doğrudan geri bildirim alacak ve daha iyi bir kamu imajı için tekliflerinizi geliştirmenize olanak sağlayacaktır.

  Blog Yazıları

  İş gücünüz politikalar hakkında uygun şekilde bilgilendirilir ve müşteri etkileşimini ele alma konusunda açık ve öz talimatlar verilir.

  Medya satın alma

  Sosyal medyadaki sözler ve haberler yönetilir ve olumlu etkileşimler yaratmak için net yanıtlar kullanılır.

  Alıcıların% 73'ü satın almadan önce araştırma yapıyor.

  Bu müşterileri olumlu bir marka imajıyla yakalayın.

  İtibarınızı artırmanın en açık yolu, müşterilerinizin size nerede geride kaldığınızı söylemelerine izin vermektir. Müşteri anketleri, markanızın ciladan yoksun olduğu alanları belirlemek için değerli bir kaynaktır. Ürünleriniz ve hizmetleriniz, parasını ödeyenler tarafından test edilerek size ürününüzü nasıl geliştireceğiniz konusunda tarafsız bir görüş sunar. Müşteri deneyimini iyileştirmek için hem müşterilerinizin en tutkulu olduğunu belirlemek hem de kesin geri bildirim için ayrıntılar hakkında geri bildirim oluşturmak için güçlü anketler oluşturuyoruz.

  ÇAPRAZ KANAL

  SOSYAL MARKA

  Markanızın itibarına yönelik en önemli risklerden biri, iş gücünüzün halkla nasıl iletişim kurduğundan kaynaklanıyor olabilir. Ekibinizin çatışmayı önlemek ve müşteri şikayetlerini etkili bir şekilde çözmek için müşterilerinizle nasıl iletişim kurmaları gerektiğini anlamalarına yardımcı olmak için eğitim materyalleri ve yönergeler üretiyoruz.

  Medya dünyasına hakim olun.

  Medya satın alma, daha iyi bir çevrimiçi imaj üretir.

  Birçok tüketici, destek ve geri bildirim için yerleşik kanallar yerine şikayetlerini sosyal medya üzerinden yayınlamayı tercih ediyor. Sonuç olarak, birçok marka, müşterilerine yardımcı olmanın ve geri bildirim almanın bir yolu olarak sosyal medyaya yöneldi. İzleme platformumuz, sosyal medyadaki sözleri ve bu mesajların arkasındaki duyguları tanımlar ve ekibinize doğrudan müşteri tabanınızın tutkulu ve sesli bir kısmından şikayet, geri bildirim ve övgü sağlar. İyileştirmek için neler yapabileceğinize dair size net bir resim sunuyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DMA ile markanızın itibarının güvende olduğundan emin olun.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)