Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Ecommerce SEO

EN İYİ

E-TİCARET (E-COMMERCE) SEO AJANSI İLE ÇALIŞIN

E-ticaret SEO müşterilerimiz yalnızca bir yıl içinde müthiş bir trafik artışı elde ediyorlar.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Güzel sonuçlar için iyi ayarlanmış E-ticaret SEO'su.

  İlk sayfaya nasıl ulaşabileceğinizi biliyoruz.

  Ürün sunumlarınızı 1. sayfaya çıkarmak için web sayfanızı nasıl geliştireceğimize yönelik araştırma ve analizlere fazlasıyla zaman harcıyoruz. Bu çabalar, hedefe yönelik doğru anahtar kelimelerin seçilmesi, web sayfasındaki meta datalara ayarlama yapmak ve arama motorlarına sizin sayfanıza bağlantı vermeleri için sebepler sunmak adına sayfa linklerinin birbirleriyle bağlantılarının değiştirilmesi gibi faaliyetleri içermektedir. Arama motorlarının içeriğinizin kapsamını anlamalarına yardımcı olmak ve ürünlerinizi sunduğunuz web sayfanızın kabul görmüş bağlantılarını oluşturmak için çok çeşitli çözümler sunuyoruz.

  AMAZON-SEVİYESİ DANIŞMANLIK

  HAYIR, GERÇEKTEN; AMAZON BİR MÜŞTERİ.

  Ürünlerinizi Google’ın doğal arama ve alışveriş sonuçlarına yönelik ayarlarımızı yaparken, aynı zamanda Amazon’a da bayağı aşinayız. Hatta sektörün emektarlarından Eric Ward arşivinin kritik başarısını yönlendirecek kadar. Amazon’un nasıl çalıştığını bilerek, yüksek satış rakamlarına ulaşabilmek üzere e-ticaret sitelerini optimize ediyoruz.

  E-ticaret SEO'suna Granüler Yaklaşım

  SEO uzmanlarımız online dönüşümlerinizi uçurmak üzere karmaşık teknikler kullanırlar.

  Proje Analizi

  İhtiyaçlarınızı ve mevcut performansınızı öğrenerek SEO projelerinin kapsamlarını analiz etmek için zaman ayırıyoruz.

  Rakip Analizi

  Ürün gamınızda yer alan ana rakiplerinizi anlamak için sektöre derin bir dalış yapıyoruz.

  Site İçi

  Arama motorlarının içeriğinizin kalitesine değer vermesi için ürün sayfaları ve genel web sitesinde değişiklikler yapıyoruz.

  Site Dışı

  Listelediğiniz her bir ürünü doğru kanallara bağlamak için başka ilgili sitelere yönelik faaliyetlerde bulunuyoruz.

  Ürün Yorumları

  Birçok arama motoru müşteri görüş ve önerilerini kullanıyor. Biz de arama görünürlüğünüzü artırmak için olumlu görüşlerin olmasını sağlıyoruz.

  Yeniden Değerlendirme

  SEO devamlı bir faaliyettir. Biz de kampanyanızı izlemeye ve devamlı iyileştirme için gerekli ayarlamaları yapmaya sürekli olarak devam ediyoruz.

  Uzun Vadeli Maliyet Faydası

  CPA'lerinizi azaltın & satışlarınızı artırın.

  Başarılı bir e-ticaret kampanyasının anahtarı potansiyel trafikleri müşteriye çevirirken Cost per Acqusition (CPA) yani işlem başı maliyeti azaltabilmektir. Bu işi sunduğunuz her bir ürüne yönelik yüksek seviyede ilgili arama terimlerini tanımlayarak başarırız. Kampanyanız, Google Search Console da olduğu kadar, alışveriş arama sitelerinde de uzun dönemli 1’inci sayfa sonuçları elde edilecek şekilde inşa edilir. Organik arama kampanyanız geliştikçe doğal trafiğiniz de artar. Böylece CPA’nız azaldığı gibi reklam harcamalarınız da düşer.

  MÜŞTERİLERİ ANLAMAK

  BIRAKIN KANITLANMIŞ STRATEJİLERİ UYGULAYALIM

  Online alıcıları anlıyoruz. SEO uzmanlarımız hedef kitlenin nasıl arama yaptığına yönelik derin bir analiz yapmaktadır. Clinique firmasının CPA’lerini %72 azaltmalarına yardımcı olduk. Bedford Fuarı organik arama kaynaklı gelirlerinde %380’lik artışı gördü. Kohler’in organik arama trafiğinde %440’lık artış başarısı sağladık.  

  DMA öngörülü SEO raporları hazırlamaktadır.

  Stratejilerimiz sizin verilerinize dayanmaktadır.

  Son derece şeffaf ve ayrıntılı raporların, müşterilerin, trafiklerinin nereden geldiğini anlamalarında ve SEO kampanyalarından en iyi şekilde faydalanmalarında hayati öneme haiz olduğunu biliyoruz. Raporlar kampanyanızın nereye gitmekte olduğu, ne bekleyebileceğiniz ve çoktan elde ettiğimiz sonuçları anlamanıza yönelik çabalarımızı ayrıntılı olarak göstermektedir. Sizlere, satış ekibinizin daha iyi hazırlanması amacıyla, hangi ürünlerin en çok trafiği alabileceğine yönelik önerilerde bulunuruz. Böylece siz de ürünlerinizin hazırlıklarını yapabilirsiniz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Ürünlerinizi birinci sayfaya taşımak için DATco'yu tercih edin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)