Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Display Advertising

KAPSAMLI

GÖRÜNTÜLEME REKLAM AJANSI

Daha fazla potansiyel müşteri mi arıyorsunuz? Etkili banner reklam kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Görüntülü Reklamlarımız Daha Fazla Satış Sağlıyor.

  Akıllı hedefleme ve kitle oluşturma çalışmaları.

  Kapsamlı bir görüntülü reklam kampanyasıyla markanızı yeni zirvelere taşıyın. Etkili görüntülü reklamcılık yoluyla işletmelerin marka bilinirliğini ve çevrimiçi satışları artırmasına yardımcı oluyoruz. Ekibimiz internete yerleştirmek için etkili görsel reklamlar tasarlar. İster aktif olarak ziyaret ettikleri web sitelerinde belirli demografik bilgileri hedeflemek isteyin, ister sizi terk eden bir kitleye ulaşmak için başka bir fırsat arıyor olun, size yardımcı olabiliriz. Etkili çevrimiçi reklam kampanyalarıyla uzun vadeli büyümeyi destekliyoruz.

  DÖNÜŞÜMLERİNİZİ İKİ KATLAYIN

  HEDEF KAÇIRILMIŞ SATIŞLAR

  Reklamınız, doğru hedef kitlenin önünde rekabetçi konumlara yerleştirilir. Dikkatlerini çekmeli ve onları zorlamalı. Müşterilerimizin dikkatini çekmelerine, marka tanınırlığı oluşturmalarına yardımcı olmak ve nihayetinde onları reklama tıklamaya yönlendirmek için etkili reklamlar oluşturarak potansiyel müşteri hacmini artırıyoruz.

  Uzun Vadeli Büyüme için Çevrimiçi Görüntülü Reklamcılık

  İşletmenizi Büyütmek için Google Görüntülü Reklamcılığından Yararlanın

  Araştırma

  Doğru yerde doğru zamanda doğru reklam, hedef kitlenizin harekete geçmesini sağlar. İlk izlenimi unutulmaz kılın.

  Strateji

  Hedeflediğiniz her bir kitle için hangisinin en çok işe yaradığını belirlemek için farklı reklamları test ediyoruz.

  Yaratıcı

  Açılış sayfalarınız iyi performans gösterdiklerinden emin olmak için teste tabi tutulur ve hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi edindikçe değişiklikler yaparız.

  Başlat

  Nerede reklam verdiğiniz, en az nasıl reklam verdiğiniz kadar önemlidir. Reklamlarınızın doğru görüntü ağlarında olmasını sağlıyoruz.

  Optimizasyon

  Ödeme yapan müşterilere dönüşme olasılığı en yüksek olan kitleleri seçin.

  Yeniden Hedefleme

  Standart sayılar ve grafikler yerine reklamcılıktaki benzersiz beklentilerinize göre raporlar oluşturuyoruz.

  Satışlarda önemli bir artışın tadını çıkarın.

  Kanıtlanmış açılış sayfaları% 78'e kadar daha fazla potansiyel müşteri dönüştürür.

  Açılış sayfanız, bir ziyaretçiyi ödemeye değer bir şeyiniz olduğuna ikna etmek için en iyi çabanızdır. Kullanıcıyı bir eyleme yönlendirdiğinden ve kendisiyle alakalı bir mesaj içerdiğinden emin olmak için kampanyanızda kullanılan her bir açılış sayfasını test ederiz. Hedef kitleniz için neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını öğrenmek için her açılış sayfasında A / B testi yapıyoruz. Bu, daha yüksek bir dönüşüm oranına ve satış ekibinizin daha alakalı ilgisine yol açar. Açılış sayfalarınızı ziyaretçinin ilgisine ve nereden elde edildiklerine göre değiştirmeye devam ediyoruz.

  PROGRAMMATİK PANKART REKLAMLARI

  MANTIK TABANLI REKLAM

  Görüntülü reklamcılığın doğası gereği, kampanyanızın düzgün çalışmasını sağlamak zor olabilir. Mantık ve beklentilere göre ayarlamalar yaparak programlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Çevrimiçi görüntülü reklamcılık uzmanlarımızın programatik pazarlama yoluyla uzun vadede kampanyanızı oluşturmasına izin verin.

  Alıcılara en sık bulundukları yerde ulaşın.

  Alıcılarınızın ilgisini çeken sitelere banner reklamlar yerleştiririz.

  Çevrimiçi reklamcılık, doğru kişileri hedeflemenizi sağlar. Görüntülü reklam kampanyanızı en başından itibaren doğru hedef kitleye göre oluşturuyoruz. Ana faaliyet alanınızı ve sizinle etkileşim kurma olasılığı en yüksek olan hedef kitleyi anlayarak, dönüşüm sağlayan bir kampanya oluşturuyoruz. Belirli anahtar kelimelere sahip her reklam, onları ödeme yapan bir müşteriye dönüştürmek için özel bir açılış sayfasına yönlendirir. Kampanyanızın her bir yönünün, özel reklamlarınızı görüntüleyen ve tıklayan kişi türüne göre uyarlandığından emin oluruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Görüntülü reklamlarla müşterilerinizi bulundukları her yerde hedefleyin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)