Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Conversion Optimization

ÖDÜLLÜ

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU ASİSTANLIĞI

Trafikleriniz bir türlü dönüşmüyor mu? Satış hattınızı tanımlamamıza ve delikleri onarmamıza ne dersiniz?

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Fazlalıkları Kapatın

  Daha fazla satış başarısı için dönüşüm optimizasyonu yapın.

  Satış eksikliğinize şaşırıyor musunuz? Satış beklentileriniz gerçekleşmiyor mu? DATco olarak dönüşüm süreçlerini analiz etmede ve satış potansiyelinizin başarısızlığa uğramasına neden olan hususları tespit etmede uzmanız. Bir satışı gerçekleştirememek, özellikle nedeni hakkında bir fikriniz yoksa, büyük hayal kırıklığı oluşturur. Dönüşüm sürecinizi geliştirerek bu hayal kırıklığını bir öğrenme deneyimi ve fırsata çevirebiliriz. Dönüşüm optimizasyonuna kapsamlı yaklaşımımız, hiçbir trafiğin boşlukta kalmamasını sağlayacak şekilde tüm satış sürecinizin optimize edilmesini garanti eder.

  MÜŞTERİ ADAYI AKIŞ ANALİZİ

  YIKICI DELİKLERİ TANIMLAYALIM

  Çoğu durumda, firma ve satış ekipleri, satış sürecindeki birtakım iletişim eksikliklerinden dolayı hayal kırıklığına uğrar. Satış sürecinin müşteri adayları ile olan, değişik pazarlama otomasyon elemanlarını da içeren etkileşimlerini analiz ediyoruz. Böylece stratejinizdeki boşlukların, müşterilerle iletişimin devamını sağlayacak şekilde tanımlanmasını garanti ediyoruz.

  Derinlemesine Dönüşüm Yaklaşımı

  Mevcut Pazarlama Çabalarınızın en İyisini Yapın

  Satış Süreci Analizi

  Bir çok işletmenin bulabileceğinden daha çok satış süreci kaçak noktaları buluyoruz.

  A/B Testleri

  Hangi varış sayfaları, satış konuşması ve otomasyon mesajlarının en iyi performansı verdiğinin analizini yapıyoruz.

  Çok Değişkenli Testler

  Çok değişkenli testler kullanarak her bir bölmeyi en iyi etkileyen mesajlar arasındaki ince farklılıkları bulabiliriz.

  UX Analizi

  UX analizlerimiz web sitesi sorunlarınız yüzünden potansiyel müşterilerinizi kaybetmenizi engeller.

  Varış Sayfaları (Landing Pages)

  Dizayn ekiplerimiz markanızın en iyi yanlarını ortaya çıkaran ve güçlü bir eylem sunan, dönüşüm temelli varış sayfaları yaparlar.

  Dönüşüm Takibi

  En büyük mücadelelerden biri de dönüşümlerinizi takip etmektir. Size hangi kampanyalarınızın kısa kaldığını ve satışlarınızın nerelerden geldiğini öğrenme garantisi veriyoruz.

  Daha iyi bir Fare Tuzağı Kurun

  Daha fazla dönüşüm için delikleri tamir edin.

  Takipçilerinizin ilk eriştikleri sayfanız web sitenizin en önemli sayfasıdır. Reklamcılıkta ve pazarlamada yürütmekte olduğunuz kampanyanızı taşıyan bir varış sayfası kullanmak, sık başvurulan bir uygulamadır. Bu doğrultuda varış sayfalarınız üzerinde, hedef kitlenize ulaşabilecek kadar güçlü bir mesaj taşımalarını sağlamak adına bir analiz yapıyoruz. Her bir varış sayfanızı hedef kitlenize yönelik yaptığı iş ile karşılaştırıyoruz. Böylece daha fazla potansiyel müşteri ve dönüşüm amacıyla varış sayfalarınızı geliştirmeye yönelik bilginin kullanılmasını garantiliyoruz.

  DÖNÜŞÜM DENEYLERİ

  DEVAMLI UI TESTLERİ YÜRÜTÜYORUZ.

  Web sayfanıza yönelik kullanıcı deneyimleri en büyük sorununuz olabilir. Kullanıcı arayüzünü analiz ederek tüm cihazlar arası gezintinin hem pozitif bir deneyim hem de kolaylıkla anlaşılabilir olduğundan emin oluyoruz. Ayrıca kullanıcı deneyimini iyileştirici değişiklik ve modifikasyonları yapmak üzere web dizayn ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

  Daha Çok Dönüşüm, Daha Az İş

  Extra çaba harcamadan daha fazla potansiyel müşteri ve satış üretebilirsiniz.

  Satışlarınızdan kâr elde ettiğiniz halde, eğer hangi kanalların ve mesajların işinize yaradığını bilmiyorsanız, gelecekte reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerinizi artırmanız çok zor olacaktır. Dönüşüm takibine ayrıntılı bir yaklaşım uyguluyoruz. Böylece her bir kampanyanızın başarı oranını daha gelişmiş metrik cinsinden anlamanızı sağlıyoruz. Bu da size hangi kitleyi en çok dönüştürebildiğinize yönelik bir öngörü sağlar. Ayrıca tarihi analizlerde hangi mesajların en iyi satış potansiyeli olduğunu da ortaya koyar.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

   

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DATco ile çalıştığınızda daha çok potansiyel müşteri dönüşümü sağlarsınız.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)