Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

CEO Reputation Management

EN İYİ

CEO İNCELEME YÖNETİMİ

CEO'nuz bir karalama kampanyasının hedefi mi? İtibarlarını korumak için DMA'yı işe alın.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  CEO'nuzun İtibarını Koruyun.

  CEO'nuzun konumu anlaşmaya varabilir veya kaybedebilir.

  Siz ve şirketiniz hakkında yazılan olumsuz makalelere uyanmanın acısını anlıyoruz. Çevrimiçi eleştiri ve nefret, strese bağlı sağlık sorunlarına ve zihinsel gerginliğe neden olabilir. Ekibimiz, gelişmelere ayak uydurmak için sıkı çalışmayı devralırken çevrimiçi imajınızı geliştirmenize yardımcı olmaya kendini adamıştır. İtibarınızı çevrimiçi olarak düzeltmek ya da bir sorun haline gelmesini engellemek istiyorsanız, yönetici ekibinizin olumlu bir görünümünü oluşturmak için kapsamlı bir plan oluşturabiliriz.

  SOSYAL MEDYA VARLIĞI

  ONLINE ALICILARINIZLA BAĞLANTI KURUN.

  Bir gelişme meydana geldiğinde, herkes CEO’nun bu konuda ilk konuşanlardan biri olmasını bekler. Bağlamdan bağımsız olarak, açık bir mesaja sahip olmak, potansiyel olarak zararlı bir olayın neden olabileceği zararı hafifletmeye yardımcı olabilir. Herhangi bir olayda hızlı bir şekilde harekete geçmek için marka ve adınızla ilgili gelişmeleri izliyoruz.

  CEO'lar için Kapsamlı İtibar Yönetimi Hizmetleri.

  İşletmeniz ve markanız için en önemli olanları koruyun.

  Arama motoru optimizasyonu

  Saygınlığınızı çeşitli medya türleri ve haber beslemeleri üzerinden günün her saati izliyoruz.

  Profesyonel Ağ Oluşturma

  Doğru mesajların iletildiğinden emin olmak için her ifade teslim edilmeden önce analiz edilir.

  Sosyal Medya

  Sosyal medyanın yakın doğası gereği, net ve özlü yanıtlar oluşturmak için söylenenlere hakim olmanıza yardımcı oluyoruz.

  Medya Satın Alma

  Bir kriz olayı meydana geldiğinde, itibarınız üzerindeki etkisini azaltmak için derhal harekete geçeriz.

  Risk yönetimi

  Biz tam hizmet veren bir SEO şirketiyiz. Ekibimiz, olumsuz sonuçları üçüncü ve dördüncü sayfalara aktarırken, hakkınızda olumlu övgülerin artmasına yardımcı olabilir.

  İtibar İzleme

  Ekibimiz, iş kararlarınızdaki riskleri tanımlama konusunda çok bilgilidir. Anlatınızı nasıl oluşturacağınız konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz.

  Connect With Media Influencers

  Medya katılımı, CEO'ları cana yakın kılar.

  CEO olarak internette yaptığınız her gönderi, markanızın değer ve inançlarının bir yansıması olarak görülebilir. Doğru olanı oluşturmanıza yardımcı olarak çevrimiçi etkili iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Halkla ilişkiler ekibimiz, çevrimiçi olarak sorulara ve yorumlara mükemmel yanıt vermenize, anlatıyı alıp size yardımcı olmaya en uygun yöne yönlendirmenize yardımcı olabilir. Gazetecilerle olumlu bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda sosyal medyaya girmenize yardımcı oluyoruz.

  POZİTİF SAYFA 1 SONUÇLAR

  ARAMA SONUÇLARINIZA SAHİP OLUN.

  Çevrimiçi bir itibarı geliştirmenin en güçlü yollarından biri, arama sonuçlarında ustalaşmaktır. Birisi adınızı aradığında, olumlu bir kapsama alanı ve gördükleri çevrimiçi profiller olmasını sağlayacağız. Ekibimiz, olumlu sonuçları yukarı ve olumsuz sonuçları itmeye yardımcı olmak için kapsamlı bir SEO planı oluşturmaya hazır.

  CEO'nuzu bir otorite olarak belirliyoruz.

  Sektörünüzdeki itibarınızı artırın.

  Sosyal medya, çevrimiçi en büyük varlıklarınızdan biridir ve aynı zamanda en büyük risklerinizden biridir. Ustalaşmak zor ama tek bir mesajla mahvetmek kolaydır. Profillerinizi yönetmenize, doğru gönderileri paylaşmanıza ve sosyal medyadaki varlığınız üzerinde olumlu bir etki yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Yanlış bilgilerle veya yanıltıcı paylaşımlarla mücadele etmek için başkalarının siz ve markanız hakkında söylediklerini de izliyoruz. Olumsuzluklar ve şikayetler, itibarınız ve markanız üzerindeki etkisini azaltmak için doğrudan değerlendirilir ve ele alınır.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DMA ile CEO'larınızın ve markanızın itibarını koruyun.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)