Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Bing Advertising

ÖDÜL KAZANAN

BING PPC YÖNETİMİ

PPC'de daha fazla değer mi arıyorsunuz? Size uygun maliyetli bir Bing PPC kampanyası oluşturalım.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Gizli PPC potansiyelinize ulaşın.

  Daha yüksek satış hedeflerine ulaşmak için Bing reklamcılığını kullanın.

  Marka bilinci oluşturma ve reklamcılık hedeflerinizi göz önünde bulundurarak güçlü Bing reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Microsoft’un güçlü reklam platformu, hedef kitlenizi hedeflemek için benzersiz bir fırsat sağlar. Uzun vadeli ihtiyaçları için doğru reklam kampanyasını oluşturmak için akıllarında daha muhafazakar veya değer odaklı bir bütçeye sahip reklam verenlerle çalışıyoruz. İster ek bir büyüme yolu ister Google Ads’den farklı bir yaklaşım arıyor olun, Bing’in reklam platformu daha yüksek tıklama oranları ve daha fazla dönüşüm elde etmenin bir yolunu sağlar.

  BAĞIMSIZ BİR KİTLEYE ULAŞ

  DAHA AZ REKABET, DAHA FAZLA LİDER

  Bing’in reklam platformu, doğru insanları doğru stratejiyle hedeflemenize olanak tanır. Microsoft’un reklamcılık seçeneklerinin tümü, iş yaptığınız yere göre hedef kitlenizi hedefleme yeteneğine sahiptir. Sizden satın alma olasılığı en yüksek olan hedef kitlelere ulaşmak için bir kampanya oluşturarak maliyetleri düşürüyoruz.

  Bing Ads Kampanyanızdan En İyi Şekilde Yararlanma

  Bing Ads’e yönelik kapsamlı yaklaşımımız, uzun vadeli büyüme ve genişleme sağlar.

  Keşif

  Hedeflerinize, bütçenize ve en çok bağlandığınız hedef kitleye göre özel olarak tasarlanmış kampanyalar oluşturabiliriz.

  Strateji

  Zamanla, sürekli kampanya yönetimiyle müşterilerimizin parasını dönüşümlerini iyileştirebilmek için yatırabiliriz.

  Yaratıcılık

  Platforma yerleştirilen her bir reklam, tıklama oranlarını ve dönüşümleri artırmak için analiz edilir ve karşılaştırılır.

  Başlatma

  Bing’in reklam platformunda hedeflediğiniz anahtar kelimeler, sıfır ve güçlü sonuçlar arasındaki fark anlamına gelebilir.

  Yönetim

  Açılış sayfanız çok şey söylüyor. Daha fazla dönüşüm için kitlenizle konuştuğundan emin oluruz.

  Raporlama

  Bing, maliyet bilincine sahip olanlar için harika bir platformdur. Bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

  Reklam bütçenizden en iyi şekilde yararlanın.

  Bing reklamları, Google reklamlarından daha ucuzdur ve daha fazla dönüşüm sağlar.

  Hedef kitlenize ulaştığınız mesaj çok önemlidir. İlk izlenimleri, sizi ya ön kapıya sokacak ya da tamamen görmezden gelinecek. Arama sonuçlarının yanında ve Bing arama ağında yayınlanan reklamların etkili ve hedef kitleniz için çekici olmasını sağlıyoruz. Ayrıca reklamlarınızı zaman içinde test ediyor ve genel olarak performans gösterdiklerinden emin oluyoruz. Bir reklamın işe yaramadığını ilk kabul eden biz olacağız ve kampanyanızı test etmeye ve şekillendirmeye devam edeceğiz.

  AÇILIŞ SAYFALARINI OPTİMİZE EDİN

  DAHA FAZLA İŞLETME DÖNÜŞTÜRÜN

  Açılış sayfanız genellikle ziyaretçilerinize satış yapma şansı yakaladığınız ilk zamandır. Reklam hedeflerinizi ve markanızı göz önünde bulundurarak özel açılış sayfaları oluşturuyoruz. Açılış sayfaları, “en iyi uygulamaların” üretebileceği teorik sonuçlara odaklanmak yerine çalıştıklarını kanıtlamak için A / B testine tabi tutulur.

  Maliyet otomasyonu ile daha fazlasını başarın.

  Daha fazla satış için Bing reklam maliyetlerinizi düşürüyoruz.

  Çevrimiçi reklamcılık maliyetli bir yatırım olabilir, ancak doğru yapıldığında genellikle hızlı sonuçlar sunar. Hızlı sonuçlarla bile, reklam bütçenizden daha fazlasını elde etmenin her zaman bir yolu vardır. Reklam kampanyanız boyunca performansını sürekli olarak izliyor, kampanyalarınızın nerede daha iyi performans gösterebileceğini belirliyor ve Bing’in reklam platformundaki iyileştirmelerden yararlanıyoruz. Tüm müşterilerimiz için yüksek performans ve satış beklentilerini korurken, maliyetleri düşürmekten gurur duyuyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Bing reklamlarıyla daha fazla dönüştürün, daha fazla tasarruf edin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)