Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Bağlantı Kaldırma Hizmeti

#1 RANKED

BAĞLANTI (LINK) KALDIRMA AJANSI

SEO'nuz kötü bağlantılardan dolayı sorun mu yaşıyor? Bırakın sizin adınıza onları kaldıralım ve SEO faydası için bloklayalım.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Aranma şöhretinizi yeniden inşa edin.

  Kötü bağlantıları kaldırın, Google şöhretinizi restore edin.

  SEO stratejiniz çalışmıyorsa nedenlerini tespit etmek zor olabilir. Birçok hareketli parça ile, değişken algoritmaların kampanyanızı negatif etkilediğini fark etmek zorlayıcı olabilir. Büyük arama motorlarında yasaklandığınıza dair bir ikaz alana kadar beklemeyin-bırakın ekibimiz bağlantı profilinizi kontrol etsin ve toksik linkleri ayıklasın. İki-üç yıl önce oluşturulmuş link-building stratejisi bugün artık zararlı bir hal almış olabilir.

  KÖTÜ LİNK ANALİZİ

  BAĞLANTILARINIZI değerlendirelim

  Sitenize bağlantısı olan tüm diğer siteleri domain yetkisi, anahtar kelime konumlama ve gelen link doğası konularında analiz ediyoruz. Değerlendirme bize hangi linklerin fayda sağladığı, hangilerinin ise zarar verdiği hususunda yardımcı olabilir.

  Link Kaldırmaya Kapsamlı Yaklaşım

  Kötü ve toksik linkleri kaldırarak SEO’nuzu geliştirin.

  Link Değerlendirme

  Her bir linkin doğal ve SEO’nuza faydalı olarak değerlendirildiğinden emin olun.

  Otomatik Link Kaldırma

  Kötü linkler tanımlandığında bunları bir takım işlemler ile kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu işlemler yazıların kaldırılması ve web uzmanı ile iletişim kurmaktır.

  Manuel Link Kaldırma

  Bazen linkler kolayca kaldırılamaz. Bu tarz linkleri SEO’nuza etkisini önleyecek şekilde herhangi bir çabanın yeterli olmayacağı durumlarda reddediyoruz. (Disavow)

  Kötü Linkleri Bloklama

  Uzun vadede zararlardan kaçınmak şu anki durumuzu iyice tanımlamakla olur.

  SEO Analizi

  Linkleri kaldırmak iyileşme sürecinin başlangıcıdır. Doğal ve cazip link fırsatlarının SEO performansınızı olumlu etkileyeceğini değerlendiriyoruz.

  Positif Link Oluşturma

  Bulduğumuz linkler doğada birer beyaz şapkadır ve doğal görünürler. Hatta arama indeksleyicilere yetkili olarak bile görünürler.

  Kötücül Link Kaldırma

  Kötü backlinkleri sitenizden kaldırın.

  Link kaldırma süreci bir yazıyı silmek kadar basit ve açık bir şekilde gerçekleşebilir. Ancak online raporlama, defalarca iletişime geçme gibi faaliyetleri içeren uzun ve zorlu bir süreç de olabilir. Link kaldırma sürecimiz durum bazında hem manuel hem de otomatik tekniklere odaklanmaktadır. SEO kampanyanızın olması gerektiği yerde olması için link portföyünüzdeki zararlı linkleri kaldırıyoruz. Eğer uzun vadede değişikliğin kendilerine faydası olacağını hissediyorlarsa, bir yayıncıya online bir kaynaktan iyi bir link için teklif bile verilebilir.

  LiNKLERİ REDDEDİN

  ETKİLERİNİ AZALTIN

  Link kaldırma süreci başarısız olursa, SEO kampanyanıza olan etkilerini azaltacak adımlar atıyoruz. Arama motorları negatif link-building kampanyalarını anlıyor ve web yöneticilerine desteklemedikleri linkleri reddetmelerini ya da içeriğinden etklenmemeyi öneriyorlar.

  SEO Kampanyası Değerlendirmesi

  Nasıl olduğunu anlayın ve kaçının.

  Kötü linkler söz konusu olduğunda, bunların orijinal olarak nasıl alındığının tanımlanması önemli oluyor. Yaygın bir siyah şapka tekniği rakip sitelere yönelik negatif link-building faaliyetidir. Bu arada iyi niyetli SEO firmaları, müşterilerinin uzun dönemli performanslarını yalnızca negatif olarak etkileyecek tarzda çok büyük miktarda link oluşturabilir. Nasıl yapıldığı önemli değil, gelen linklerin kaynaklarını tanımlıyoruz ve bu tarz çabaları engelliyoruz. Maksimum SEO performansı için link profilinizi sürekli olarak koruyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

   

  Vana Samara, Aile Hekimi

  SEO'nuzu yeniden yoluna oturtacak link kaldırma uzmalarımızı tercih edin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)