Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Reputation Management Services

İTİBAR YÖNETİMİ

B2B ŞİRKETLERİ

Olumsuzluğa karşı potansiyel bir satışı kaybetmek yıkıcı olabilir. İtibar yönetimi uzmanlarımız çevrimiçi olumsuzlukları ortadan kaldırır ve medyanın kapsamı, çevrimiçi incelemeler ve diğer stratejilerle pozitifliği güçlendirir.

DMA ile itibarınızın güvende olduğundan emin olun.

Hızlı yanıtlar için gerçek zamanlı izleme.

İzleme için son teknoloji araçları kullanıyoruz.

Çevrimiçi itibarınızı izleme stratejimiz, markanız hakkında neler söylendiğini anlamak için sosyal medya kanallarını, PR kanallarını, arama sonuçlarını ve çevrimiçi toplulukları izlemeyi içerir. Bu, itibar uzmanlarımızın ve dahili kaynaklarınızın herhangi bir sorunu kontrolden çıkmadan önce çözebilmelerini sağlar. Hızlı ve doğru bir yanıt, satış girişimlerinize minimum etki sağlar.

ÇEVRİMİÇİ İNCELEMELER

MARKA POZİTİVİTESİ

Birçok şirket, etkileşimde bulunmadan önce çevrimiçi incelemeleri kontrol eder. Çevrimiçi incelemeleriniz markanız hakkında haksız bir hikaye anlatıyorsa, kapanma yeteneğinizi etkileyebilir. Markanızın inceleme sitelerinde olumlu temsil edilmesini sağlamak için bir strateji oluşturuyoruz.

Arama itibarınız çok önemlidir.

Google ve Bing'in kapsanmasını sağlıyoruz.

Markanızla etkileşimde bulunmadan önce, bir işletmenin yalnızca seçeneklerinin ne olduğu konusunda değil, başkalarının bu seçenekler hakkında söylediklerini de çevrimiçi olarak araştırma şansı vardır. Haberlerde veya arama sonuçlarında olumsuzluk olması, bir anlaşmayı kapatma yeteneğinizi etkileyebilir. Markanızın pozitif kapsamının ve hayır işleri ile olan ilişkilerinizin vurgulanmasını ve olumsuz sonuçların bir kenara itilmesini sağlıyoruz.

DMA'ya Güvenen Markalar

Request A Quote

HIRE THE BEST

Additional Details(Optional)

Request A Quote

(ITS FAST, EASY & FREE)

Additional Details(Optional)

Get A Free AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free
Website Analysis

Get A Free
Social Media Analysis

Get A Free Reputation Management Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free PPC Analysis

(GIVE US 24 HOURS)

Get A Free SEO AnalysIs

(GIVE US 24 HOURS)