Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Android App Development

#1 RANKED

ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME

Diğerlerinden ayrıcalıklı olun. Sizin için ödüllü bir Android uygulaması oluşturalım.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Konseptten uygulama mağazasına.

  Özel bir Android uygulamasıyla sonuçlara ulaşın.

  Her yıl daha fazla web kullanıcısı, genel web tarama ve araştırmaları için mobil cihazlara yöneliyor. Bir mobil uygulamanın cihazlarında bulunması, tekliflerinize kaydolmaları veya halihazırda mobil uygulamalardan yararlanan bir rakibe gitmeleri arasındaki fark olabilir. Sunduğunuz hizmetler için sunduklarınızı alıp yüksek performanslı bir mobil uygulama oluşturuyoruz. Ekibimiz 2009’dan beri yüksek cihaz uyumluluğu ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi ile Android uygulamaları geliştiriyor.

  KAVRAM ANALİZİ

  DOĞRU UYGULAMAYI OLUŞTURUN

  Geleneksel masaüstü deneyiminden büyük ölçüde farklı olduğu için mobil geliştirmenin zor bir görev olabileceğini anlıyoruz. Ekibimiz, Android uygulamanızın geliştirilmesinin üstesinden gelmek ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için bir strateji geliştirecektir.

  Play mağazasına benzersiz bir konsept getirin.

  Müşterilerimiz, özel Android uygulamalarıyla% 98’e kadar daha fazla iş yapıyor.

  Konsept

  Müşterilerimizin orijinal fikirlerine dayalı yenilikçi mobil uygulamalar oluşturma konusunda 10 yıllık tecrübeye sahibiz.

  Planlama

  UX uzmanlarımız, orijinal deneyimle uyumlu kalıp öğrenmesi kolay kullanıcı arayüzleri oluşturmak için ortalama bir mobil kullanıcı üzerinde çalıştı.

  Prototip

  Pazarlama uzmanlarımız, mobil uygulamanız için etkili bir pazarlama stratejisi oluşturarak geniş bir benimsenme ve artan kullanıcı ilgisi sağlayabilir.

  Develop

  Maksimum uyumluluğu sağlamak için oluşturduğumuz her mobil uygulamayı çok çeşitli cihazlarda ve Android’in farklı sürümlerinde test ediyoruz.

  Yayınla

  Özel Android uygulamanızın kullanıcı arayüzü, markanız ve iletmek istediğiniz mesajla zekice planlanmıştır.

  Bakım

  Teknik destek taleplerini kabul ederek ve uygulama kullanıcılarının karşılaşabileceği sorunları çözerek müşterilerimizi desteklemeye devam ediyoruz.

  Görsel olarak çekici uygulamalar daha fazla dönüşüm sağlar.

  Etkileyici bir uygulama ile daha fazla Android kullanıcısına ulaşın.

  Sadece mükemmel bir mobil uygulama geliştirmek yeterli değildir. Hedef kitleniz onu bulamıyorsa, gerçekten mevcut değildir. Ekibimiz, mobil uygulamanıza ilk ilgi uyandırmak için kapsamlı bir strateji geliştirir ve uygulamanızın uygulama mağazalarında görünürlüğünü artırır. Ayrıca, kullanıcıları uygulamanızı indirmeye zorlamak için reklamlar oluşturuyoruz ve uygulamanızın daha doğal bir onay ile ilgili kitlelere sunulmasını sağlamak için önemli etkileyiciler ve yayıncılarla bağlantı kuruyoruz.

  UX KULLANICI TESTİ

  VERİ TABANLI ANDROID UYGULAMALARI

  Sağlam mobil uygulamalar, son kullanıcıya ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlayabilirken, düzensiz bir karmaşaya sahip olmak sadece hayal kırıklığına ve rakip uygulamalara geçişe yol açar. UX oluştururken ortalama mobil kullanıcıları aklımızda tutuyor ve en etkili Android uygulamaları üzerinde yaptığımız araştırmalardan yararlanıyoruz.

  Geleceğe yönelik Android uygulamaları geliştiriyoruz.

  Uygulamanızın sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettiğinden emin olun.

  Android’in ve diğer teknolojilerin yeni sürümleri ilerledikçe, uygulamaların yeni özelliklerden veya Android’in uygulamalarla etkileşim kurabileceği farklı yollardan yararlanacak şekilde güncellenmesi gerekir. Ekibimiz, Android ile olan her değişikliği anlamalarını sağlamak için derinlemesine yatırım yapıyor. Android’in daha yeni sürümlerinin kullanıcılarınızı karanlıkta bırakmamasını sağlamak için geliştirdiğimiz uygulamaların performansını ve uyumluluğunu izlemeye devam ederek ekibiniz için stres ve endişeyi ortadan kaldırıyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Markanız için olağanüstü bir Android uygulaması oluşturmak için DMA'yı işe alın.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)