Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Amazon SEO

ÖDÜLLÜ

AMAZON SEO AJANSI

Online satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz? Ürünlerinizin Amazon'da satışını garantiliyoruz.

  DATco'ya Güvenen Markalar

  Amazon Satışlarınızı Uçurun

  Amazon'da bir köşe kapmak için bizimle çalışın.

  Amazon’un online satış tarihinde güçlü bir yere sahip olduğu bir sır değil. Müşterilerimize ürünlerini, hala büyümekte ve gelişmekte olan çok popüler ve kârlı e-ticaret platformlarında üst sıralarda konumlandırmalarına yardımcı oluyoruz. Bu tür platformların yapmakta oldukları tüm iyileştirme ve değişiklikleri yakından takip ediyor ve ürünlerinizin yüksek görünürlüğe sahip olmalarını garantiliyoruz. Amazon arama motoru optimizasyonuna araştırma temelli yaklaşımımız, ürünlerinizi doğru kitleyle buluşturma tutkumuzdan kazanç sağlamanızı garanti ediyor.

  OPTİMİZE ÜRÜN LİSTELEME

  AMAZON ALGORİTMASINI BESLİYOR.

  Ortalama bir  Amazon müşterisi herhangi bir alışveriş yapmadan önce çoklu ürün listelerini kontrol edecektir. Tümüyle gelişmiş ve görsel olarak göz alıcı bir ürün listelemeyle muhtemel alıcılar markanızın sağladığı değeri görüp anlayacaktır. Böylece Amazon’da yüksek satış rakamları mümkün olacaktır.

  Amazon SEO'ya Dönüşüm Merkezli Yaklaşım

  Amazon SEO takımımız satışlarınızı patlatmaya yönelik tamamlayıcı tekniklerde uzmanlaşmışlardır.

  Listeleme Optimizasyonu

  Amazon’un popüler platformlarındaki her bir listeniz potansiyel satışlarınızı maksimize etmek için teker teker güncellenip optimize edilir.

  Anahtar Kelime Stratejisi

  Doğru anahtar kelimeleri hedeflemek başarının anahtarıdır; potansiyel müşterilerinizin düzenli olarak ne aradıklarını ve planladıklarını biliyoruz.

  Meta Bilgilendirme

  Amazon’un ürün sayfasında arama performansını iyileştirmek için tüm listelerin meta datalarının olmasını garanti ediyoruz.

  Ürün Yorumları

  Amazon, ürünlerinizi nereye konumlandırdığınızı belirlemede ürün yorumlarını kullanıyor. DMA ürünleriniz yönelik pozitif yorumlara olanak sağlıyor. 

  Dönüşüm Optimizasyonu

  Listelerinizin müşterilerinizi cezbetmesini ve ürünler hâlâ sayfadayken satışın sağlanmasını garanti ediyor.

  İçerik Optimizasyonu

  Ekibimiz dönüşüm ve görünürlüğü iyileştirecek görsel ve algoritmik performans için site içi içeriklerinizi optimize etmektedir.

  Görünürlük ve dönüşümünüzü artırın.

  12 ay içinde satış patlaması bekleyebilirsiniz.

  Sürekli olarak Amazon’da bir ürünün farklılaştırılamayacağını duyuyoruz. Fakat müşterilerimiz için elde ettiğimiz sonuçlar tersini söylüyor. Müşterilerimize arama sonuçlarını iyileştirmede yardımcı olarak, daha yüksek bir tıklanma oranı sağlayarak ve daha çok iş dönüşümüyle daha iyi görünürlük sağlamalarında yardım ediyoruz. Ürün sayfalarını, meta bilgilerini ve hedef anahtar kelimelerini revize etmeleri için birlikte çalışıyoruz. Ayrıca Amazon platformunu kendi müşteri merkezi olarak kullanmak isteyen bağımsız satıcılar ve büyük online markaların satışlarını sürekli olarak artırıyoruz.

  AMAZON SEO UZMANLARI

  MUHTEMEL TRAFİKLERİ SATIŞA DÖNÜŞTÜRÜYOR.

  Amazon biraz göz korkutucu olabilir, fakat biz müşterilerinize nasıl ulaşılacağını biliyoruz. Netgear’a en son işlerinde satışlarını %147 artırmalarında yardımcı olduk. Philips Norelco tımar aletleri satışında %342 artışı gördü. Anker, kampanya yönetimini %80 azaltırken %284’lük bir artış yakaladı.

  Düzenli özel Amazon SEO raporlaması.

  Analitikleriniz bizim hazırladığımız optimizasyon stratejisinin yürümesini sağlıyor.

  Raporlarımız, müşterilerimize değerlerinin nerden geldiğini anlamalarında yardımcı olacak düzeyde ayrıntılıdır. Müşterilerimizle sadece karşılıklı güven sağlamak değil, ayrıca satışlarında artış avantajı kazandırmanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Raporlarımız, yatırımımızı her bir ürün listesine, o zamanki yatırım sonucuna ve en iyi gördüğümüz sonuçlara bölüyor. Müşterilerimizle birlikte, kampanyanın doğru ürünlere odaklanmasında ve Amazon görünürlüğüne nasıl daha iyi yatırım yapacaklarını anlamalarında çalışıyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DATco bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DATco bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz için bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapmaya devam ediyoruz.”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DATco ürünlerinizi Amazon'da önde ve merkezde konumlandırıyor.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)