Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Adwords Management

RANKED #1

GOOGLE ADS YÖNETİMİ

Masraflarınızı azaltmak ve Google Ads'de dönüşümlerinizi artırmak için bizi tercih edin.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Kampanyalarımız cezbediyor ve dönüşüm sağlıyor.

  Kesin sonuçlar için uzman Adwords yönetimi.

  Birçok online reklam veren için Google Ads, aslî reklam kanalıdır. Yüksek performanslı PPC kampanyaları düzenlemede 15 yıldan daha fazla tecrübemiz vardır. Ve bu kampanyalar masrafları kısarken yüksek dönüşüm sağlamaya odaklanmıştır. Google Ads’in çalışma doğasına yönelik kampanya metriklerinizi geliştirmek için efektif reklam kampanyaları ve güçlü landing page ler oluşturmayı hedefliyoruz. Bu da dönüş olarak Google Ads platformlarını teşvik etmeye yarıyor. Bu teşvik, daha etkili bir yatırım için, her bir hedef anahtar kelime adına mümkün olan en iyi oranları sağlayarak mümkün olur.

  SİZİ TAKİP ETMEYİ BIRAKSALAR BİLE DÖNÜŞÜM SAĞLAYIN

  GÜÇLÜ YENİDEN HEDEFLEME STRATEJİLERİ

  Arama networkleri, geniş ve geliştirilebilir arayıcı kitlelerine ulaşmak isteyenlerin en öncelikli kaynaklarıdır. Bilgi araştıran herkes arama motorlarına başvurur. Gelişmiş stratejilerimiz sayesinde ilgili kimselere sunduklarınız, markanız ve mesajınız ile birlikte arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alır.

  Google'a Özel PPC Yönetim Hizmetleri

  Müşterilerimiz kendi işlerini geliştirirken Google Ads kampanyalarını devamlı olarak optimize etmek amacıyla bizimle çalışırlar.

  Tespit

  İlgili anahtar kelimelerinize yönelik olarak, markanızın bilinen ve etkin markalar arasında yer alabilmesi için arama network’lerini yönlendiriyoruz.

  Strateji

  Oluşturulan network AdSense ve DoubleClick reklam networkleri üzerindeki banner’lara benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

  Yaratıcılık

  Her bir reklam mesajı A/B testlerinde optimal dönüşümü sağlayabilmeleri için analiz ve test edilmektedir.

  Başlatma

  Başarılı bir PPC kampanyasının anahtarı sizinle en ilgili anahtar kelimelere yatırım yaptığınızdan emin olmanızdır.

  Yönetim

  Kitlenizin reklamınızı tıkladığında ulaştığı sayfa onların para harcayan bir müşteri olup olmayacaklarını belirler.

  Raporlama

  Google Ads’in kendi reklamlarında ne aradığına yönelik metrikler çıkararak uzun dönemli harcama azaltmaları sağlamayı amaçlıyoruz.

  Takipçi kazanmak için güçlü reklamlar.

  Her bir reklam makzimum ilgi ve dönüşüm elde etmek üzere hazırlanır.

  Google’ın eşsiz gösterim ağı, kitleniz internette dolaşırken onları hedefleyip  ulaşabilmenizi sağlar. Sunduğunuz ürün/hizmetlere doğruadan ilgili bir müşteri kitlesiyle uzun dönemli anlaşmaları mümkün kılıyoruz. Markanızla birlikte en iyi çalışabilecek reklamlarınız hem AdSense, hem de DoubleClick’te gösterilecektir. Para harcayacak müşteri potansiyeli en fazla olan yüksek derecede ilgili kitleye reklamınızı ulaştırmak için hedef belirlemeye granuler yaklaşım uyguluyoruz.

  LANDING PAGE TESTİ

  DAHA YÜKSEK DÖNÜŞÜM ELDE EDİN

  A/B testleri PPC yönetim sürecinin kuvvetli bir parçasıdır. Yüksek performanslı landing page’lerin doğru anahtar kelimeler içermesini sağlamak üzere her bir landing page performansını tek tek inceliyoruz. Böylece PPC kampanyanızın uzun vadede düşük maliyetlerle yüksek dönüşüm elde etmelerini sağlıyoruz.

  Akıllıca otomasyonlarla yüksek oranlı dönüşüm.

  Daha iyi reklam sonuçları; hem de harcamaları kısarak.

  Google Ads, firmaların yatırım harcamalarını artırırken reklam maliyetlerini kısabilecek ilgi çekici fırsatlar sunmaktadır. Zamanla, işletmeler dönüşüm oranlarını ve ziyaretçi trafiklerini yükselterek kârlılıklarını artırırken, harcamalarını da kısabilirler. Uzun vadede PPC kampanyanızın yatırıma doğal bir hale gelmesini amaçlıyoruz. Böylece, kendi kendine finansman sağlayacak bir dijital pazarlamaya dönüşüm sağlanmış olur.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.​

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz.”

   

  Vana Samara, Aile Hekimi

  Google Ads kampanyalarının %77'si başarız olmaktadır. Siz ise en iyisini hak ediyorsunuz.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)