Digital Pazarlamanın Bilim Adamları

Adwords Account Suspension

ÖDÜL KAZANAN

GOOGLE ADS HESAP KURTARMA

Google Ads hesabınız askıya alındı mı? Uzmanlarımızın kampanyalarınızı düzeltmesine ve geri yüklemesine izin verin.

  DMA'ya Güvenen Markalar

  Google Ads Hesabınızı Geri Alın.

  Askıya alma durumunuzu tersine çevirmek için hızlı hareket ederiz.

  Google Ads hesabınızın askıya alınmasından mı dertleniyorsunuz? Yeniden eski haline getirmek için neler yapılabileceğine dair çok az veya hiç bilgi olmadan aniden askıya alınan çok sayıda hesap vakası gördük. Ekibimiz, kasıt ne olursa olsun, reklamlarınızın ağ genelinde kaldırılmasına neden olan etkinlikleri belirlemek için mevcut kampanyanızı analiz eder. Sebepleri tespit eder, sorunu gidermek ve hesabın yeniden incelenip eski haline getirilmesini sağlamak için bir oyun planı oluşturuyoruz. Müşterilerimizi hızlı bir şekilde eski hallerine getirmede ve reklam vermede büyük başarı gördük.

  REKLAM KOPYA ANALİZİ

  KÖTÜ REKLAMLARI TANIMLAYIN

  Yeni reklam politikalarına aykırı veya yanıltıcı olabilecek reklamlar, genellikle kampanyanın kaldırılmasının ve askıya alınmasının sorumlusudur. Eski adıyla Google Adwords olan Google Ads’deki kurallar ve düzenlemeler değişiyor ve sizi bilgilendirmek için çaba gösterilse de bazı iletişimler geride kalabilir.

  Uzun Vadeli Google Ads Stratejiniz

  Reklamlarınızın alakalı kalmasını ve yönergelere uymasını sağlayın.

  Askıya Alma Analizi

  Askıya alınmanızla ve kampanyanızla ilgili mesajlara bir bütün olarak bakıyoruz.

  Yardım

  Hesabınızdaki en kötü suçluları çözmek ve mümkün olan en kısa sürede geri almak için hemen harekete geçilir.

  Reklam Metni Analizi

  Reklamlarınızın mesajını ve ilgili açılış sayfalarını analiz ediyoruz.

  Anahtar Kelime Analizi

  Hedeflediğiniz anahtar kelimeler de önemlidir. Hedef anahtar kelimeleri analiz ediyor ve potansiyel olarak zararlı olanları kaldırıyoruz.

  Site İçerik Analizi

  Web siteniz, askıya alınmanın temel nedeni olabilir. Herhangi bir uyarı işareti olup olmadığını görmek için arama konsolunuzu ve site içeriğinizi kontrol ederiz.

  Hesap Restorasyonu

  Hesabınız geri getirilecek ve 1-2 iş günü içinde tekrar reklam vermeye başlayabileceksiniz.

  Lazer Odaklı Kampanya Analizi

  Uzmanlarımız, hesabınızı derinlemesine inceliyor.

  Bir Google Ads hesabının askıya alınmasının pek çok yolu vardır. Ekibimiz, Google tarafından ekibinize gönderdiği mesajları görüntülemek için arama konsolunuza dalmak da dahil olmak üzere, hesabınızın her yönünü kontrol etmek için adım adım bir yaklaşım kullanır. Google Ads dışındaki diğer cezalar, kampanyanın kendisi gereksinimleri karşılasa bile kampanyanın askıya alınmasına neden olabilir. Askıya alınmanıza neden olabilecek olası sorunları belirlemek için, işletmeniz için sağladıkları hizmetler de dahil olmak üzere Google’ın platformundaki tam varlığınıza bir göz atıyoruz.

  DETAYLI RAPOR

  KÖTÜ ANAHTAR KELİMELERİ TANIMLAYACAĞIZ.

  Kampanyanıza güç veren anahtar kelimeler aynı zamanda geri dönüşünüz olabilir. Google, yeni reklamcılık kurallarına uymak için politikalarını reklam verme şeklinize göre değiştirir. Reklamcılık yönergelerine ters düşen herhangi bir şeyi hedeflemediğinizden emin olmak için tüm kampanyalarınızın anahtar kelimelerini analiz ederiz.

  Proaktif Hesap Koruması

  Sorunları sorun haline gelmeden çözün.

  Kampanyanızın askıya alınmasına neden olan unsurları belirledikten sonra, kampanyanıza itiraz etme sürecini başlatır ve durumu kontrol altına alırız, kampanyanızın çalışır hale gelmesi için tüm yanıtların ele alınmasını sağlarız. Ek sorunları varsa bu süreç devam edebilir. Sorunları çözmek için hızla çalışıyoruz ve her sorunun çözülmesini ve hesabınızın yeniden etkinleştirilmesini sağlamak için web sitenizde veya Google tarafından sağlanan hizmetlerde değişiklikler yapmak için ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

  İşimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

  “DMA bize yalnızca online bir marka oluşturmada değil, ayrıca rekabetçi bir sektörde kendimizi kanıtlamamızda da yardımcı oldu. Mükemmel poliklinik hizmetimiz ile alanımızda bir marka haline geldik, fakat DMA bu imajı online olarak yaymamızı sağladı. Başarılı pazarlama ve sosyal yardım kampanyalarımız sayesinde kendilerini iyileştirmemiz adına bize güvenen insanların günlük hayatında pozitif bir etki yapabilmeye devam edebilmekteyiz”

  Vana Samara, Aile Hekimi

  DMA ile Google Ads hesabınızı tekrar sorunsuz hale getirin.

  Request A Quote

  HIRE THE BEST

   Additional Details(Optional)

   Request A Quote

   (ITS FAST, EASY & FREE)

    Additional Details(Optional)

    Get A Free AnalysIs

    (GIVE US 24 HOURS)

     Get A Free
     Website Analysis

      Get A Free
      Social Media Analysis

       Get A Free Reputation Management Analysis

       (GIVE US 24 HOURS)

        Get A Free PPC Analysis

        (GIVE US 24 HOURS)

         Get A Free SEO AnalysIs

         (GIVE US 24 HOURS)